وبلاگ 24


هواداران فرناندو تورس

قصد جایی فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید

پست ' قصد جایی فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست قصد جایی فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

قصد جایی فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید

هواداران فرناندو تورس:بر اساس آ ین اخبار به نظر میرسد فرناندو تورس که در برنامه های امسال دیگو سیمئونه جایی ندارد، در نیم فصل از اتلتیکو مادرید جدا خواهد شد.

شنیده ها حاکی از آن است که فرناندو تورس از لیگ و چین پیشنهاداتی دارد.برچسب ها : قصد جایی فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید
قصد جایی فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید
احتمال بازگشت فرناندو تورس به لیگ انگلیس

پست ' احتمال بازگشت فرناندو تورس به لیگ انگلیس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست احتمال بازگشت فرناندو تورس به لیگ انگلیس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

احتمال بازگشت فرناندو تورس به لیگ انگلیس

هواداران فرناندو تورس:چند ساعتی است برخی خبرگزاری ها تیتر های جالبی درمورد بازگشت فرناندو تورس به لیگ برتر انگلستان در نشریه ها و سایت های خود زده اند و به نظر میرسد ادعای آن ها بی اساس نیست.

 رافائل بنیتز که اکنون تیم نیوکاسل یونایتد را ی میکند و تیمش در جایگاه یازدهم لیگ جزیره قرار دارد همانند همیشه به بازی گرفتن از تورس علاقه مند بوده و احتمال دارد وی را در نیم فصل جذب کند.

امیدوار هستیم ناندو بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کند.برچسب ها : احتمال بازگشت فرناندو تورس به لیگ انگلیس - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,بازگشت فرناندو
احتمال بازگشت فرناندو تورس به لیگ انگلیس
تساوی اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا / سیمئونه برد نمیخواست!

پست ' تساوی اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا / سیمئونه برد نمیخواست! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا / سیمئونه برد نمیخواست! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا / سیمئونه برد نمیخواست!

هواداران فرناندو تورس:شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه متروپولیتانو از تیم قدرتمند بارسلونا پذیرایی کرد و در پایان با نتیجه ۱ بر ۱ مقابل این تیم متوقف شد. گل های این بازی را سائول نیگوئز و لوییس سوارز به ثمر رساندند.

 بازی درحالی با تساوی به پایان رسید که اتلتیکو با گل دقایق ابت سائول از بارسا جلو بود اما باز هم سیمئونه با تعویض های محافظه کارانه و ت عی خود تیم را تماماً به دفاع برد و نتیجه ی آن حملات همه جانبه بارسا و رسیدن به گل تساوی بود.

 فرناندو تورس در دقیقه ۸۰ وارد زمین شد و جز لمس توپ فرصت انجام کار خاصی نداشت.برچسب ها : تساوی اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا / سیمئونه برد نمیخواست! - تساوی ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید
تساوی اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا / سیمئونه برد نمیخواست!
تساوی اتلتیکو مادرید با قره باغ/ سیمئونه ... !!!

پست ' تساوی اتلتیکو مادرید با قره باغ/ سیمئونه ... !!! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی اتلتیکو مادرید با قره باغ/ سیمئونه ... !!! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی اتلتیکو مادرید با قره باغ/ سیمئونه ... !!!

شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم قره باغ به مصاف این تیم گم نام رفت و در پایان با نتیجه بدون گل مقابل این تیم متحمل تساوی شد. تساوی ای که از شانس صعود اتلتیکو به مقدار بسیار زیادی کم کرد.

 سیمئونه در این بازی تدکیب اصلی خود را وارد زمین کرده بود و تنها گ و در این ترکیب جدید به نظر میرسید. اما از آن جایی که تمامی تیم های حاضر در فوتبال از سبک بازی سیمئونه خبر دارند تیم قره باغ با انجام یک بازی ت عی یک امتیاز را از بازی گرفت.

 فرناندو تورس که در اوا بازی به میدان آمد تنها یک موقعیت گ نی داشت که آن هم دفاع حرف روی آن خطا کرد که از چشم داور دور ماند.

*** انقد که تیم قره باغ قوی و مشهور بود که حتی زورم اومد برا بازی پست بزارم که سیمونه با اینم مساوی کرد! عیب نداره عوضش بغل زمین دوتا پشتک زد سه چهاربارم از تو حلقه آتیش پرید که متاسفانه مسئولای بازی اینارو گل حساب ن . نامردا میخوان سُلطونو زمین بزنن. نمیدونن ۴ سال پیش یورو زدیم که از بس حسودن.برچسب ها : تساوی اتلتیکو مادرید با قره باغ/ سیمئونه ... !!! - بازی ,زمین ,تساوی ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید
تساوی اتلتیکو مادرید با قره باغ/ سیمئونه ... !!!
برد سخت اتلتیکو مقابل سلتاویگو با تک گل گ و

پست ' برد سخت اتلتیکو مقابل سلتاویگو با تک گل گ و ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست برد سخت اتلتیکو مقابل سلتاویگو با تک گل گ و ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

برد سخت اتلتیکو مقابل سلتاویگو با تک گل گ و

هواداران فرناندو تورس:امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم نچندان قدرتمند سلتاویگو به زمین رفت و در پایان با تک گل گ و به پیروزی خفیف یک بر صفر رسید.

فرناندو تورس در این بازی به طور کامل نیمکت نشین بود و فرصت بازی به دست نیاورد. با این رویه احتمالا دیگو، النینو را برای نیم فصل از لیست تیم خارج سازد.برچسب ها : برد سخت اتلتیکو مقابل سلتاویگو با تک گل گ و - فرناندو تورس
برد سخت اتلتیکو مقابل سلتاویگو با تک گل گ و
نتایج افتضاح دیگو سیمئونه با اتلتیکو مادرید

پست ' نتایج افتضاح دیگو سیمئونه با اتلتیکو مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست نتایج افتضاح دیگو سیمئونه با اتلتیکو مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

نتایج افتضاح دیگو سیمئونه با اتلتیکو مادرید

هواداران فرناندو تورس:همان طور که میدانید از ایتدای فصل فوتبالی امسال شاگردان دسگو سیمئونه در بازی های خود عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان دادند و با مساوی ها و برد های میلیمتری باعث رنجاندن خاطر هواداران پرشور این تیم شده اند.

 حال سوال اینجاست که مشکل دقیقا از کجاست؟

 جواب این سوال بسیار واضح میباشد. دیگو سیمئونه در ابتدای مربیگری خود سبکی را به اتلتیکو آورد که در نوع خود تکراری به نظر میرسد اما روش پیاده این روش توسط دیگو با دیگر تیم ها فرق داشت. دفاع؛ ضد حمله ... دیگو در پیاده سازی این روش مهارت بسیاری داشت و اکثر بازیکنانی که توسط این مربی یداری میشدند برا بهبود این سیستم بودند. بازیکنانی همچون فورلان، کاستا و گریژمان و تورس به علت هوش بالا در تصمیم گیری بهترین گزینه های ممکن برای این سبک بازی بودند. با این سبک بازی الچولو در اوایل مربی گری خود بسیار پیشرفت کرد و توانست چندین جام را به دست آورد که از جمله آن میتوان به لالیگا و لیگ اروپا اشاره کرد. تیم هایی از جمله والنسیا، ویارئال، بارسا و رئال و ... در لالیگا به دروازه اتلتیکو یورش میبردند و دیگو دستور ضدحمله را صادر میکرد و در لیگ قهرمانان نیز همین کار جلوی تیم های قدرتمند جوابگو بود.

 اما ...

 مشکل سیمئونه از جایی شروع شد که دستش به طور کامل رو شد! یعنی تیم های حاضر در لالیگا دیگر برای ب ۳ امتیاز مقابل اتلتیکوی ضعیف چند سال پیش به میدان نمیروند و ب حتی ۱ امتیاز از بازی برای آن ها شیرین و به نوعی برد میباشد! دیگر تیم های والنسیا و ویارئال و ... از ابتدا با سیستم هجومی وارد مسابقه نمیشوند که ضد حمله ای در کار باشد بلکه مالکیت توپ را به طور کامل به شاگردان دیگو واگذار کرده و خود به فکر دفاع و ضدحمله میباشند. برای این دیگو امسال به فکر استفاده از مهاجمان سرعتی که در بین خطوط حرکت بسیاری دارند استفاده کرده که از جمله آن میتوان به آنخل کورآ اشاره کرد. وی النینو را  که به نوعی بازیکن ضدحمله است بر روی نیمکت گذاشته چون دیگر ضد حمله ای در کار نیست! و اما راه حل مشکل این نیست !!!

 راه حل مشکل و رد دفاع چندلایه ی حریفان استفاده از کافبک های بسیار خلاق و نترس در میانه ی زمین است. رئال و بارسا به دلیل داشتن هافبک های همچون کروس، مودریچ، ایسکو، اینیستا، بوسکتس و مسی که بعضی مواقع به بازی سازی مشغول میشود توانسته اند از سد م عین حریف رد شوند اما کوکه، گ ، سائول و توماس بازیکنانی در حد و اندازه های بازیکنان یاد شده نیستند و فقط برای ضد حمله و ارسال پاس های عمقی پشت دفاع به کار می آیند. در این بین الچولو بجای ید هافبک بازیساز به فکر برگردندان کاستایی است که همان کارایی تورس را در تیم خواهد داشت!

 به نظر میرسد کار سیمئونه در اتلتیکو تمام شده است ...برچسب ها : نتایج افتضاح دیگو سیمئونه با اتلتیکو مادرید - دیگو ,بازی ,سیمئونه ,اتلتیکو ,حمله ,ضدحمله ,دیگو سیمئونه
نتایج افتضاح دیگو سیمئونه با اتلتیکو مادرید
پیش بینی عملکرد ضعیف سیمئونه ۲ ماه قبل!!!

پست ' پیش بینی عملکرد ضعیف سیمئونه ۲ ماه قبل!!! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیش بینی عملکرد ضعیف سیمئونه ۲ ماه قبل!!! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیش بینی عملکرد ضعیف سیمئونه ۲ ماه قبل!!!

هواداران فرناندو تورس:همونجوری  که تو ع زیر میبینید من به عنوان یک هوادار فرناندو تورس که ۱۰ سال از ۲۱ سال عمرمو به طور دقیق و حرفه ای فوتبال اروپا و لیگ داخلی دمبال حدود ۲ ماه پیش خبر از وضعیت آشفته این روزای اتلتیکو داده بودم اما یسری از دوستان تازه به دوران رسیده که از فوتبال جز یه زمین سبزو یه توپ قلقلی چیزی نمیفهمن از تمدید قرارداد ایشون خوشحال بودنو زیر این پست هرچی از دهنش در اومد گفتن که نتونستم انتشارشون بدم. حالام برید خوش باشید با این دوسال ... البته دیه الان میتونید برگردید هوادار منچستر بشید بالا ه یکی پیدا شد تیمتونو درس کنه ایشالا رونالدوتونم برمیگرده :-)
برچسب ها : پیش بینی عملکرد ضعیف سیمئونه ۲ ماه قبل!!! - فرناندو تورس
پیش بینی عملکرد ضعیف سیمئونه ۲ ماه قبل!!!
بدون شرح

پست ' بدون شرح ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست بدون شرح ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

بدون شرح

هواداران فرناندو تورس:خدمت تمام هوادارای با عشق فرناندو تورس سلام عرض میکنم و امیدوارم از تعطیلات لذت برده باشن و اون اییم که اعتقاد به مراسم این چند روز داشتن ایشالا عزاداری هاشون قبول باشه.
 خوشحالم از اینکه افتخار هواداری از یک "شخص"رو دارم. به خودم افتخار میکنم که چندین ساله هوادار همین "شخص" هستم و از سال ۹۱ که این وب توسط آقا پیمان گل راه اندازی شد تو تک تک پستاش نظر دادم و تو بهتر شدن وب بهش کمک و چند سال بعد به عنوان نویسنده و در ادامه به عنوان مدیر پست گذاشتم. برای اثبات هواداریمم لازم نی بیام بگم ۴۰ ساله هوادر همین "شخص" هستمو ننمم شاهده. آدمیم هستم که با سندو مدرک حرف میزنم نه از رو شکم.
 افتخار میکنم که هوادار "شخص"ی هستم که تعداد هواداراش از به اصطلاح "تیم" یسری از دوستان بیشتر که چه عرض کنم؛ چندین برابره. تو همین نرم افزارای مز ف مث اینستا که من هیچ اعتقادی بهشون ندارم چون تجربه ی خیلی از نرم افزارای بهترو داشتم که یا شدن یا منسوخ؛ تعداد فالوئرای همین "شخص" دو برابر اون "تیم"ه.
 صحبت درمورد افتخارات این "شخص" بیشتر از اینکه خود "شخص" رو بالا ببره اون "تیم" بدبختو خوارو ذلیل میکنه و من جز یه مورد زیاد این قضیه رو باز نمیکنم چون واقعا آبرو ریزیه. خندم میگیره وقتی میبینم همین "تیم" تو بیشتر از صد سال تاسیسش نتونسته یه لیگ قهرمانان بگیره از اونور ناتینگهام فارِست لیگ قهرمانان براش خاطرس.
 اینجام برا اینکه دهن یسری از دوستان عزیزو کامل ببندم باید اشاره کنم به مصاحبه ی ۵ ۶ سال پیشه همین "شخص" که وقتی این خوشگلای تازه به دوران رسیده ی به اصطلاح هوادار اون "تیم" داشتن سر اینکه حالا که رونالدو از منچستر رفته هوادار منچستر بمونن یا هوادار رئال بشن باهم بحث می ؛ تو مصاحبش گف:" ترک اتلتیکو که دوران فوتبالیم را در آن آغاز برایم بسیار سخت بود. برای پیشرفت به لیگ انگلیس آمده بودم. در زمان حضورم در لیو ول افراد زیادی نبودند که از اتلتیکو شناخت داشته باشند برای همین برای هم تیمی هایم درمورد اتلتیکو و هوادارانش توضیح میدادم." اگه میخواین بدونین اون افراد کیا بودن باید بگم جرارد، آلونسو، ماسکرانو، بِنایون، بابل، کویت، رِیرا (از اون دوستانم عذر خواهی میکنم چون بخاطر سنو سالشون اسم نصفشونو نشنیدن) و خیلی از بازیکنای دیه که جالبه اینا هیچکدوم از اتلتیکو چیز خاصی نشنیده بودن حالا یسری از دوستان هستن که ادعا میکنن با پیرن اتلتیک از شکم ننشون درشون اوردنو ۳۰ ساله هوادار این "تیم"ن خخخخخ.برچسب ها : بدون شرح - همین ,هوادار ,اتلتیکو ,اینکه ,میکنم ,دوستان ,ساله هوادار ,فرناندو تورس
بدون شرح
آمار عجیب مهاجمان اتلتیکو مادرید در فصل جدید!

پست ' آمار عجیب مهاجمان اتلتیکو مادرید در فصل جدید! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست آمار عجیب مهاجمان اتلتیکو مادرید در فصل جدید! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

آمار عجیب مهاجمان اتلتیکو مادرید در فصل جدید!

هواداران فرناندو تورس:همان طور که میدانید دیگو سیمئونه از ابتدای این فصل به مهاجمان جوان خود یعنی آنخل کورآ و لوکاس ویِتو بسیار بیشتر از مهاجم با تجربه خود یعنی فرناندو تورس میدان داده و از کوین گ و نیز به هیچ عنوان استفاده نکرده است!
در ج زیر به عملکرد هر چهار عنصر تهاجمی اتلتیکو مادرید که در این فصل به کار گرفته شده اند پرداخته ایم و دقایق بازی و نمره های بازیکنان را در آن قرار داده ایم. قضاوت با شما ...


خیرونالاس پالماسوالنسیارممالاگااتلتیکسویاچلسی
تورس'۷۳ (۷.۴)'۲۵ (۶.۰)'۲۵ (۶.۰)-'۲۴ (۶.۱)--'۲۱ (۵.۶)
گریژمان'۶۷ (۵.۳)--'۷۹ (۶.۱)'۹۰ (۸.۰)'۹۰ (۸.۵)'۷۲ (۸.۲)'۹۰ (۷.۴)
کورآ'۳۲
(۷.۲)
'۶۵ (۸.۰)'۷۲ (۶.۳)'۳۲ (۷.۰)'۶۶ (۶.۷)'۷۲ (۷.۰)'۳۳ (۵.۳)'۷۰ (۵.۵)
ویِتو'۱۷ (۵.۷)'۵۵ (۶.۹)'۶۵ (۶.۵)'۵۸ (۶.۵)--'۵۷ (۷.۲)-برچسب ها : آمار عجیب مهاجمان اتلتیکو مادرید در فصل جدید! - اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
آمار عجیب مهاجمان اتلتیکو مادرید در فصل جدید!
اتلتیکو مادرید مقابل لگانس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل لگانس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل لگانس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل لگانس

هواداران فرناندو تورس:امشب در ساعت ۲۲:۱۵ تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم لگانس به مصاف این تیم خواهد رفت.

 شاگردان دیگو سیمئونه برای این بازی از آمادگی بالایی برخوردار هستند و برای جبران ش ت بازی قبل مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهند رفت. اتلتیکو اکنون با ۱۴ امتیاز از ۶ بازی پشت سر بارسلونای ۱۸ امتیازی در رده دوم ج لالیگا اسپانیا قرار دارد.

 شاگردان گاریتانو هم با ۱۰ امتیاز در رده هفتم ج قرار گرفته اند. آن ها از ۵ بازی آ خود دو برد دو باخت و یک تساوی ب کرده اند که آمار بدی برای این تیم به نظر نمیرسد.

 پیش بینی میشود با توجه به عملکرد ضعیف کورآ در دو بازی گذشته اینبار سیمئونه فرصت بازی از ابتدا را به فرناندو تورس بدهد و النینو باید تمام تلاش خود را برای جلب رضایت دیگو د.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل لگانس - بازی ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل لگانس
ترکیب عجیب اتلتیکو مادرید مقابل لگانس!

پست ' ترکیب عجیب اتلتیکو مادرید مقابل لگانس! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست ترکیب عجیب اتلتیکو مادرید مقابل لگانس! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

ترکیب عجیب اتلتیکو مادرید مقابل لگانس!

هواداران فرناندو تورس:

ویژگی های ترکیب:

*استفاده از ۳ دفاع برای اولین بار در چند سال گذشته و نیمکت نشینی خوان فران و فیلیپه لوییس!

*استفاده از ۳ هافبک دفاعی (سائول خصلت دفاعی دارد تا هجومی)!

*استفاده از کورآ به عنوان هافبک هجومی و نیمکت نشین کاراسکو!

*استفاده از ویِتوی جوان که بسیار بد کار کرده است بجای فرناندو تورس!برچسب ها : ترکیب عجیب اتلتیکو مادرید مقابل لگانس! - *استفاده ,فرناندو تورس
ترکیب عجیب اتلتیکو مادرید مقابل لگانس!
تساوی اتلتیکو مقابل لگانس/شوخی سیمئونه با ترکیب اصلی!

پست ' تساوی اتلتیکو مقابل لگانس/شوخی سیمئونه با ترکیب اصلی! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی اتلتیکو مقابل لگانس/شوخی سیمئونه با ترکیب اصلی! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی اتلتیکو مقابل لگانس/شوخی سیمئونه با ترکیب اصلی!

هواداران فرناندو تورس:امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم لگانس با این تیم نچندان قدرتمند دیدار کرد و در پایان با نتیجه ۰ بر ۰ متوقف شد تا همانند سال های پیش از ابتدای لیگ از کورس قهرمانی جا بماند.

 سیمئونه برای این بازی ترکیب فوق العاده عجیبی را راهی میدان کرده بود و بیشتر یک شوخی به نظر میرسید! (در پست قبل دلایل عجیب بودن ترکیب عنوان شد که شما عزیزان میتوانید آن  ها را مشاهده کنید)

 اما عجیب تر از ترکیب، تعویض های سیمئونه بود. دو تعویض از سه تعویض دیگو کاملا منطقی به نظر میرسید اما وی در تعویض سوم ورسالیکو را بجای گریژمان وارد زمین کرد!!! این تعویض مضحک تیم را بهم ریخت و باز هم همانند سال های اخیر حمله ی تیم فلج و در عوض دفاع تقویت شد. 

 *** البته این نتیجه های مز ف و باختایی که جلو رئالو بارسا میاریم و هر سال آفتابه طلایی رو برای سوم شدن تو لالیگا بهمون میدن اصلا مهم نیس...حذف تو جام حذفیم که اهمیت خاصی به نظر من نداره؛ به هر حال جام حذفی برا حذف شدنه دیه ... لیگ قهرمانانم که سر مرش گ*رده؛ نهایت بریم فینال رئال بیاد ت*جاوز کنه و بره و این  اصلا مهم نیس به نظر من... مهم اینه سیمئونه برامون لیگ اروپا گرفتهههههههههههههههه لالیگا گرفتههههههههههههههه... آخ که الهی ننش براش بمیره انقد این مربی با تاکتیکه. الان یه عده هوادار تازه به دوران رسیده اتلتیک که ادعاشون میشه سورون آراگونسو یادشونه، میان اعتراض میکنن شروع میکنن تیتر زدن برای حمایت اون مرتیکه دلقک. اگه دلقک بازی کنار زمین تیمو قهرمان میکرد که استقلال علی منصور ته ج نمیرف.جم کنید بساطتونو ا
برچسب ها : تساوی اتلتیکو مقابل لگانس/شوخی سیمئونه با ترکیب اصلی! - تعویض ,سیمئونه ,ترکیب
تساوی اتلتیکو مقابل لگانس/شوخی سیمئونه با ترکیب اصلی!
اتلتیکو مادرید مقابل چلسی / رویارویی تورس و چلسی!

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل چلسی / رویارویی تورس و چلسی! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل چلسی / رویارویی تورس و چلسی! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل چلسی / رویارویی تورس و چلسی!

هواداران فرناندو تورس:امشب در ساعت ۲۲:۱۵ به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه جدید خود واندا متروپولیتانو، به مصاف تیم قدرتمند چلسی انگلیس خواهد رفت.

 این بازی برای هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا آن ها میدانند که با یک سهل انگاری تیم سرسخت رم جای آن ها را در گروه خواهد گرفت و احتمال صعودشان کم رنگ خواهد شد.

 شاگردان دیگو سیمئونه که چند هفته ای است که عالی نتیجه گرفته اند برای این بازی هم آماده به نظر میرسند. آن ها از ۵ بازی اخیر خود ۳ پیروزی ب کرده و ۲ بار نیز متوقف شده اند و به عبارت دیگر در رقابت های امسال باختی را تجربه نکرده اند.

 شاگردان آنتونیو ته هم در بازی های اخیر خود درخشیده و در رده سوم ج لیگ جزیره حضور دارند. آن ها در ۵ بازی اخیر خود ۴ پیروزی و تنها ۱ تساوی ب کرده اند.

 فرناندو تورس نیز که در بازی قبل بر روی سکو ها حضور داشت با نظر دیگو سیمئونه در لیست پایانی برای بازی امشب حاضر است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل چلسی / رویارویی تورس و چلسی! - بازی ,اخیر ,چلسی ,تورس ,بازی اخیر ,دیگو سیمئونه ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل چلسی / رویارویی تورس و چلسی!
ش ت اتلتیکو مقابل چلسی/سیمئونه ترسو تر از همیشه!

پست ' ش ت اتلتیکو مقابل چلسی/سیمئونه ترسو تر از همیشه! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست ش ت اتلتیکو مقابل چلسی/سیمئونه ترسو تر از همیشه! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

ش ت اتلتیکو مقابل چلسی/سیمئونه ترسو تر از همیشه!

هواداران فرناندو تورس:امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود درحالی که با تک گل آنتون گریژمان که از روی نقطه پن ی به ثمر رسیده بود از حریف خود پیش بود در ادامه با خوردن دو گل توسط آلوارو موراتا و باتشوایی بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ به چلسی واگذار کرد تا ۳ امتیاز حساس را در خانه از دست بدهد.

 در این بازی باز هم کورآ از ابتدا کار را آغاز کرد و همانند چند بازی گذشته با پاس های اشتباه و لو دادن توپ حمله ی اتلتیکو را فلج کرد تا اینکه در اواسط نیمه دوم تعویض شد. با آمدن تورس به بازی برخلاف بازی های پیش که تورس خوب کار نمیکرد اینبار عالی بود و اتلتیکو موقعیت های خوبی به دست آورد. از مشکلات دیگر اتلتیکو بازی فوق العاده بد آنتون گریژمان بود که تا آ هم در زمین حضور داشت.

 نکته ی جالب توجه بازی آنجایی بود که اتلتیکو یک بر صفر از حریف پیش بود و سیمئونه بازیکنانی را برای گرم فرستاد که معلوم بود میخواهد از دقیقه ۶۰ تیم را ۵ دفاعه کند و تا دقیقه ۹۰ با تمام قوا دفاع کند! البته با گل موراتا معادلات سیمئونه را بهم ریخت. اما باز هم خیمنز را بجای توماس به زمین فرستاد تا تیم ت عی تر شود. در آ هم دروازه اتلتیکو باز شد!برچسب ها : ش ت اتلتیکو مقابل چلسی/سیمئونه ترسو تر از همیشه! - بازی ,اتلتیکو ,سیمئونه ,تورس ,آنتون گریژمان
ش ت اتلتیکو مقابل چلسی/سیمئونه ترسو تر از همیشه!
اتلتیکو مادرید مقابل رم

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رم ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رم ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رم

هواداران فرناندو تورس:امشب در ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه خانگی رم به مصاف این تیم سرسخت خواهد رفت.

شاگردان دیگو سیمئونه که با ۵ امتیاز در رده ششم لالیگا اسپانیا قرار دارند در این بازی با نهایت توان حضور خواهند داشت و میتوانند از آنتون گریژمان نیز بهره بگیرند. زوج گریژمان در این مسابقه کاملا نامشخص است و دست سیمئونه برای زوج سازی باز است. وی هم میتواند از تورس که تجربه بازی با رم را داشته استفاده کند و هم کورآی با انگیزه را از ابتدا قرار دهد.

 تیم رم هم که سال گذشته فرانچسکو توتی اسطوره ی فراموش نشدنی خود و  محمد صلاح را از دست داده؛ امسال در سری آ ایتالیا تنها دو بازی انجام داده که ۳ امتیاز از این دو بازی دریافت کرده. این تیم با مربیگریه فرانچسکو تیم بسیار خطرناکی است و قطعا بازی قابل قبولی را ارائه خواهد داد.

 باید دید که شه های کدام مربی در این بازی قالب خواهد شد ...برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رم - بازی ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل رم
تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رم/ تورس ۹۰ دقیقه روی نیمکت!

پست ' تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رم/ تورس ۹۰ دقیقه روی نیمکت! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رم/ تورس ۹۰ دقیقه روی نیمکت! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رم/ تورس ۹۰ دقیقه روی نیمکت!

هواداران فرناندو تورس:شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی رم با این تیم سرسخت دیدار کرد و در پایان موفق به ب یک امتیاز در خانه حریف شد.

 دیگو سیمئونه با قرار دادن لوسیانو ویِتو از ابتدای این بازی به نوعی تعجب هواداران اتلتیکو را برانگیخت. ویِتو در این بازی خوب کار کرد و از ابتدا در اختیار تیم بود و دوندگی بالایی داشت.

 در نیمه اول دو تیم موقعیت های خوبی را برای گ نی از دست دادند و در اوا نیمه بازی دست شاگردان سیمئونه افتاد و به نوعی کاملا رم را بازی خوانی د و در نیمه دوم کاملا صاحب توپ و زمین بودند. تعویض های سیمئونه به نسبت خوب بود اما کورآ، کاراسکو و تان که به زمین آمدند نتوانستند کار خاصی را صورت دهند و موقعیت خاصی را ایجاد کنند. تنها موقعیت بازی دروازه خالی ای بود که سائول با بی دقتی تمام به بیرون زد تا دو امتیاز حساس این بازی از دست برود.

 از نکات جالب این مسابقه بازی فوق العاده ی توماس پارتی بود که با اعتماد به نفس بالا از ابتدا بسیار عالی کار کرد و پاس های کلیدی خوبی به بازیکنان هم تیمی های خود داد.

 از نکات جالب توجه دیگر این بازی نیمکت نشینی ۹۰ دقیقه ای فرناندو تورس بود! به نظر میرسد النینو به دلیل نیمکت نشینی های زیاد و اعتماد های کم سیمئونه به این بازیکن همانند حضور خود در چلسی اعتماد به نفس خود را از دست داده و احتیاج دارد هرچه زودتر در یک بازی از ابتدا ایفای نقش کند. برچسب ها : تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رم/ تورس ۹۰ دقیقه روی نیمکت! - بازی ,سیمئونه ,موقعیت ,نیمکت ,نیمه ,ابتدا ,نیمکت نشینی ,نکات جالب ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رم/ تورس ۹۰ دقیقه روی نیمکت!
توافق نهایی کاستا با اتلتیکو/تورس در آستانه خداحافظی!

پست ' توافق نهایی کاستا با اتلتیکو/تورس در آستانه خداحافظی! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست توافق نهایی کاستا با اتلتیکو/تورس در آستانه خداحافظی! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

توافق نهایی کاستا با اتلتیکو/تورس در آستانه خداحافظی!

هواداران فرناندو تورس:امروز مارکا خبر از توافق ۶۰ ملیونی اتلتیکو مادرید با دیگو کاستا داد. انتقالی که به نظر میرسد در فصل نقل و انتقالات زمستانه صورت گیرد.

 به احتمال قوی کاستا از ابتدای ورود خود به اتلتیکو به عنوان مهاجم اول تیم در ترکیب اصلی کنار گریژمان قرار خواهد گرفت. با توجه به عملکرد خوب کورآ در ابتدای این فصل قطعا این بازیکن مهاجم دوم خواهد بود. در این میان ویتو که حتی مقابل رم فی بازی کرد مهاجم سوم خواهد شد و در انتها فرناندو تورس به عنوان مهاجم چهارم تیم قرار میگیرد!

 تنها راه تورس برای امیدوار بودن به مهاجم دوم تیم شدن درخشش در بازی های پیش رو اتلتیکو تا نیم فصل میباشد. اگر النینو بتواند تا نیم فصل به شرایط آرمانی خود بازگردد میتواند امیدوار باشد که سیمئونه بار دیگر ویِتو را به تیم دیگری بفرستد و کورآ را مهاجم سوم تیم کند. اگر هر اتفاقی غیر از این بیفتد به احتمال قوی آ ین فصل حضور تورس در دنیای فوتبال را شاهد خواهیم بود و این بازیکن در انتهای فصل با فوتبال خداحافظی خواهد کرد.برچسب ها : توافق نهایی کاستا با اتلتیکو/تورس در آستانه خداحافظی! - مهاجم ,تورس ,اتلتیکو ,کاستا ,عنوان مهاجم ,فرناندو تورس
توافق نهایی کاستا با اتلتیکو/تورس در آستانه خداحافظی!
مصاحبه فرناندو تورس درمورد ورزشگاه جدید اتلتیکو

پست ' مصاحبه فرناندو تورس درمورد ورزشگاه جدید اتلتیکو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست مصاحبه فرناندو تورس درمورد ورزشگاه جدید اتلتیکو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

مصاحبه فرناندو تورس درمورد ورزشگاه جدید اتلتیکو

هواداران فرناندو تورس:فرناندو تورس، اسطوره اتلتیکو مادرید درحالی که با خبرنگاران به ورزشگاه جدید اتلتیکو مادرید، واندا متروپولیتانو قدم گذاشته بود با خبرنگاران صحبت هایی کرد. وی گفت:" من دوست دارم اولین گل در ورزشگاه جدید توسط بازیکن های اتلتیکو به ثمر برسد. من اعتقاد دارم آن زمان بسیار خاص خواهد بود و آن گل همیشه به یاد خواهد ماند؛ همان طور که اولین گل لوئیس آراگونس در ورزشگاه ویسنته کالدرون و آ ین گل که توسط کورآ به ثمر رسید همیشه به یاد ها خواهند ماند. من امیدوارم که بیشتر به بازی گرفته شوم زیرا من تنها زمانی خوشحال میشوم که در صد در صد بازی های اتلتیکو حضور داشته باشم."برچسب ها : مصاحبه فرناندو تورس درمورد ورزشگاه جدید اتلتیکو - اتلتیکو ,ورزشگاه ,جدید ,فرناندو ,ورزشگاه جدید ,جدید اتلتیکو ,فرناندو تورس
مصاحبه فرناندو تورس درمورد ورزشگاه جدید اتلتیکو
اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا / اولین بازی در واندا متروپولیتانو

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا / اولین بازی در واندا متروپولیتانو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا / اولین بازی در واندا متروپولیتانو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا / اولین بازی در واندا متروپولیتانو

هواداران فرناندو تورس:امشب در ساعت ۲۳:۱۵ به وقت ایران، تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه جدید خود، واندا متروپولیتانو از تیم مالاگا پذیرایی خواهد کرد.

 شاگردان دیگو سیمئونه همانند رئال مادرید ۴ امتیاز حساس را از شروع لالیگا تا کنون از دست داده اند و برای رسیدن به رقیب دیرینه ی خود بارسلونا نباید امتیاز دیگری از دست بدهند. وضعیت اتلتیکو نیز بسیار خوب است و برای این بازی روحیه ی بالایی دارد. به نظر میرسد با توجه به نیمکت نشینی کامل تورس در بازی گذشته وی در این بازی از ابتدا در زمین مسابقه قرار گیرد.

 از سوی دیگر شاگردان مایکل به هیچ عنوان وضعیت خوبی در این فصل لالیگا نداشته اند و هر ۳ بازی خود را با باخت پشت سر گذاشتند.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا / اولین بازی در واندا متروپولیتانو - بازی ,مادرید ,اتلتیکو ,واندا متروپولیتانو ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا / اولین بازی در واندا متروپولیتانو
برد دشوار اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با تک گل گریژمان

پست ' برد دشوار اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با تک گل گریژمان ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست برد دشوار اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با تک گل گریژمان ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

برد دشوار اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با تک گل گریژمان

هواداران فرناندو تورس:ساعاتی پیش تیم اتلتیکو مادرید برای اولین بار در ورزشگاه جدید خود، متروپولیتانو مقابل مالا قعر ج ی به میدان رفت و در پایان به سختی و با نتیجه ۱ بر ۰ بازی را به سود خود به پایان برد.
 سیمئونه در این بازی از زوج گریژمان و کورآ در نوک خط حمله استفاده کرده بود اما نکته جالب ترکیب قرار دادن ۳ هافبک دفاعی در ترکیب بود! گ و توماس که کاملا نقش دفاعی دارند و سائول نیز بیشتر میل به دفاع و کار در میانه زمین داد تا نفوذ به پشت م عین. در اصل در میانه زمین تنها کوکه به بازی سازی میپرداخت که در این امر اصلا موفق نبود به طوری که در ابتدای نیمه دوم دیگو برای رفع مشکل بازی سازی، کاراسکو را بجای توماس به زمین فرستاد. این تعویض نتایج خود را از همان آغاز سوت نیمه دوم نشان داد. سر انجام کورآ که شب بدی را پشت سر گذاشته بود با یک پاس عالی به گریژمان فرصت گ نی داد و این بازیکن نهایت استفاده را برد.
 فرناندو تورس نیز از دقیقه ۶۵ بجای کورآ به زمین آمد اما به هیچ عنوان نمایش خوبی نداشت! ساق های تورس در هنگام بازی لرزان است و در حقیقت مطمئن با توپ حرکت نمیکند! وی چند بار توپ را از دست داد و تنها چند پاس صحیح ساده ارسال کرد. همان طور که گفتیم اعتماد به نفس این بازیکن با توجه به نیمکت نشینی های زیاد کم شده و سیمئونه باید فکری برای رفع این مشکل د.برچسب ها : برد دشوار اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با تک گل گریژمان - بازی ,زمین ,کورآ ,گریژمان ,تورس ,میانه زمین ,اتلتیکو مادرید
برد دشوار اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با تک گل گریژمان
تساوی ناباورانه اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا !

پست ' تساوی ناباورانه اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا ! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی ناباورانه اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا ! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی ناباورانه اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا !

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم نچندان قدرتمند خیرونا که به تازگی به لالیگا صعود کرده بود به سختی به  تساوی۲ بر ۲ راضی شد!

دیگو سیمئونه در این بازی ترکیب اصلی خود را وارد زمین کرده بود و در حالی که به نظر میرسید کار سختی در پیش نداشته باشد در اواسط نیمه اول دو گل روی ارسال دریافت کرد.

مشکلات اتلتیکو در این بازی هم در فاز هجومی و هم در فاز دفاعی بود! خوان فران در دفاع افتضاح کار کرد! وی حتی یکبار هم توپی قطع نکرد و اجازه داد هر موقع وینگر های خیرونا خواستند اقدام به ارسال کنند! مشکل دیگر وجود ساویچ و خیمنز در کنار یکدیگر آن هم در عمق دفاع بود که نمیتوانستند در نبرد های هوایی پیروز شوند. مشکل هجومی اتلتیکو در این بازی از ناتوانی کوکه و گ در بازی سازی نشات گرفته بود که نمیتوانستند توپ ها را به خوبی پخش کنند. علاوه بر آن کاراسکو بارها توپ را لو داد و سائول به همراه گریژمان و تورس به کلی در بازی محو بودند!

در اواسط نیمه دوم گریژمان با اشتباه داوری ا اج شد و در پایان بازی درحالی که تمامی هواداران اتلتیکو ناامید شده بودند کورآ توانست یک گل را جبران کند. دقایقی بعد روی فشار بسیار زیاد اتلتیکو خیمنز بازی بد خود را با زدن گل روی پاس کوکه جبران کرد.برچسب ها : تساوی ناباورانه اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا ! - بازی ,اتلتیکو ,خیرونا ,اواسط نیمه ,اتلتیکو مادرید
تساوی ناباورانه اتلتیکو مادرید مقابل خیرونا !
قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

پست ' قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا

 هواداران فرناندو تورس:  ب  در موناکو  مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و طی قرعه کشی اتلتیکومادرید با تیم های چلسی،رم،و قراباخ هم گروه شد. با توجه به قرعه کار شاگردان دیگو سیمئونه سخت است و اتلتیکو باید پیش از فصل قبل برای قهرمان شدن بجنگد.همچنین رویارویی فرناندو تورس با تیم سابقش چلسی میتواند از جذ ت های این دیدار باشد.برچسب ها : قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا - قرعه ,قهرمانان اروپا ,فرناندو تورس
قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا
اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

هواداران فرناندو تورس:در ساعت 00:45 بامداد روز یکشنبه تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم لاس پالماس، گرند کاناریا با این تیم سخت کوش دیدار خواهد کرد.

لاس پالماس از بازی گذشته خود مقابل والنسیا هیچ امتیازی ب نکرده و در این بازی خانگی به دنبال به دست آوردن اولین امتیازات خود در این فصل میباشد. آن ها در این بازی آلن هالیلوویچ را به علت محرومیت در اختیار ندارند.

از سوی دیگر شاگردان دیگو سیمئونه که در بازی اول خود به تساوی رضایت دادند برای عقب نماندن از کورس قهرمانی باید دست پر از این بازی خارج شوند. آن ها نیز آنتون گریژمان را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهند داشت.

با توجه به تعریف و تمجید های سیمئونه از کورآ به نظر میرسد این بازیکن از ابتدا در زمین قرار بگیرد و تورس در کنار این بازیکن ایفای نقش خواهد کرد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس - بازی ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس
جشنواره گل اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

پست ' جشنواره گل اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست جشنواره گل اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

جشنواره گل اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

هواداران فرناندو تورس:تیم اتلتیکو مادرید درحالی که در ورزشگاه خانگی تیم سرسخت لاس پالماس با دستور دیگو سیمئونه به نوعی با ترکیب دوم خود وارد زمین شده بود توانست این تیم زرد پوش را با نتیجه جالب توجه ۵ بر ۱ ش ت دهد و برای رقبای سنتی خود خط و نشان بکشد!

 الچولو در این بازی که گریژمان را در اختیار نداشت از ابتدا فرناندو تورس را بر روی نیمکت قرار داد و در نوک خط حمله تیم خود زوج کورآ و ویِتو را قرار داد. این زوج در همان ابتدا جواب داد و کورآ روی پاس ویِتو موفق به گ نی شد. چند دقیقه بعد هم کاراسکو دروازه را گشود.

 در نیمه دوم گل های زیادی به ثمر رسید که مهم ترین آن ها دو گل زیبای کوکه بود که یکی از فاصله دور و دیگری با یک ضربه قیچی به ثمر رسید. علاوه بر این توماس هم در اوا بازی پایش به گ نی باز شد. تنها نکته منفی این بازی برای شاگردان دیگو سیمئونه ناکام ماندن این تیم در بسته نگهداشتن دروازه خود بود و البته اوبلاک یک ضربه پن ی را مهار کرد.

 فرناندو تورس در اواسط نیمه دوم بجای آنخل کورآ به زمین مسابقه آمد اما بیشتر در کارهای دفاعی به تیم کمک کرد و موقعیتی برای گ نی یا ایجاد آن به دست نیاورد.برچسب ها : جشنواره گل اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس - گ نی ,کورآ ,بازی ,تورس ,دیگو سیمئونه ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
جشنواره گل اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس
کلیپ گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس 2016/17

پست ' کلیپ گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس 2016/17 ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست کلیپ گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس 2016/17 ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

کلیپ گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس 2016/17

هواداران فرناندو تورس: امروز برای شما عزیزان و هواداران فرناندو تورس کلیپی زیبا از تمامی گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس در فصل 2016/17 آماده کرده ام که قطعا از تماشای آن لذت خواهید برد.

پیشنهاد میکنم این کلیپ فوق العاده را به هیچ عنوان از دست ندهید!برچسب ها : کلیپ گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس 2016/17 - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,هواداران فرناندو
کلیپ گل ها، پاس گل ها و مهارت های فرناندو تورس 2016/17
دست رد فرناندو تورس بر پیشنهادات برای ج از اتلتیکو

پست ' دست رد فرناندو تورس بر پیشنهادات برای ج از اتلتیکو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست دست رد فرناندو تورس بر پیشنهادات برای ج از اتلتیکو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

دست رد فرناندو تورس بر پیشنهادات برای ج از اتلتیکو

هواداران فرناندو تورس: درحالی که چند هفته ای بود شایعاتی مبنی بر وج فرناندو تورس از اتلتیکو مادرید در فضای مجازی پخش شده بود امروز معلوم شد این بازیکن به تمامی پیشنهادات خود از جمله تیم های مکزیکی و چینی پاسخ منفی داده و فصل آینده با توجه به تصمیمات سیمئونه در اتلتیکو مادرید باقی خواهد ماند.برچسب ها : دست رد فرناندو تورس بر پیشنهادات برای ج از اتلتیکو - اتلتیکو ,تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید
دست رد فرناندو تورس بر پیشنهادات برای ج از اتلتیکو
فرناندو تورس مقابل یاران رونالدینیو

پست ' فرناندو تورس مقابل یاران رونالدینیو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست فرناندو تورس مقابل یاران رونالدینیو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

فرناندو تورس مقابل یاران رونالدینیو

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس اسطوره ی تیم اتلتیکو مادرید روز یکشنبه در ویسنته کالدرون طی یک بازی دوستانه مقابل یاران رونالدینیو قرار میگیرد.اتلتیکو مادرید قرار است اسطوره های خود را در این بازی به زمین بفرستد که در لیست آنان نام گ و فرناندو تورس به چشم میخورد.

فرناندو تورس تا به حال 359بازی برای اتلتیکو انجام داده است و بی شک او یکی از اسطوره های تاریخ اتلتیکو میباشد.

برچسب ها : فرناندو تورس مقابل یاران رونالدینیو - تورس ,فرناندو ,اتلتیکو ,اسطوره ,فرناندو تورس ,یاران رونالدینیو ,اتلتیکو مادرید ,مقابل یاران ,مقابل یاران رونالدینیو
فرناندو تورس مقابل یاران رونالدینیو
مصاحبه فرناندو تورس پس از بازی با اتلتیک بیلبائو

پست ' مصاحبه فرناندو تورس پس از بازی با اتلتیک بیلبائو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست مصاحبه فرناندو تورس پس از بازی با اتلتیک بیلبائو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

مصاحبه فرناندو تورس پس از بازی با اتلتیک بیلبائو

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس پس از درخشش در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو مقابل دوربین حاضر شد و عنوان کرد:" امروز بسیاری از خاطرات از ذهن من عبور کرد. این برای من یک افتخار است که بخشی از این 50 سال حضور در ویسنته کالدرون هستم."برچسب ها : مصاحبه فرناندو تورس پس از بازی با اتلتیک بیلبائو - تورس ,اتلتیک بیلبائو ,فرناندو تورس
مصاحبه فرناندو تورس پس از بازی با اتلتیک بیلبائو
مصاحبه فرناندو تورس درمورد تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید

پست ' مصاحبه فرناندو تورس درمورد تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست مصاحبه فرناندو تورس درمورد تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

مصاحبه فرناندو تورس درمورد تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید

هواداران فرناندو تورس: این روز ها تمامی هواداران اتلتیکو مادرید و نیز هواداران پرشور فرناندو تورس نگران تمدید نشدن قرارداد تورس با توجه به عملکرد ضعیف این فصل النینو در این تیم میباشند.

فرناندو تورس روز گذشته مقابل دوربین ها حاضر شد و گفت:" فوتبال مشکلات فراوانی دارد. ما میخواهیم که در دوران فوتبالی خود پیشرفت کنیم و نیز در همان زمان باید تصمیم بگیریم که در کدام تیم علاقه به بازی داریم. در پایان روز این زندگی تو، وظیفه و کار توست و تو به دنبال بهترین وضعیت برای خود و خانواده ی خودت هستی...من فکر میکنم که تمامی بازیکنان فوتبال حرف های من را متوجه میشوند. تو برای آن چیز هایی که برایت مهم است میجنگی؛ تا آن زمانی میجنگی که پاهایت دیگر توانی در خود نداشته باشند و به اه ت برسی."
وی ادامه داد:" همه میدانند آرزوی من چیست. من امیدوارم که بتوانم باز هم پیراهن اتلتیکو را بپوشم و این بر ی پوشیده نیست. این به باشگاه مربوط است که قرارداد من را یک ساله تمدید کند یا اینکه قرارداد کوتاه چند ساله ببندد اما من امیدوارم حد اقل یک سال دیگر در اتلتیکو بازی کنم."برچسب ها : مصاحبه فرناندو تورس درمورد تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید - تورس ,قرارداد ,فرناندو ,اتلتیکو ,هواداران ,تمدید ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید
مصاحبه فرناندو تورس درمورد تمدید قرارداد با اتلتیکو مادرید
پیروزی اتلتیکو مقابل بیلبائو با درخشش النینیو

پست ' پیروزی اتلتیکو مقابل بیلبائو با درخشش النینیو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی اتلتیکو مقابل بیلبائو با درخشش النینیو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی اتلتیکو مقابل بیلبائو با درخشش النینیو
هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب آ ین بازی لالیگا اسپانیا به مصاف تیم قدرتمند و سخت کوش اتلتیک بیلبائو رفت و در پایان توانست با درخشش اسطوره خود، فرناندو تورس این تیم را با نتیجه 3 بر 1 ش ت دهد و به جایگاه سوم لالیگا دست پیدا کند.
 فرناندو تورس که در این بازی با نظر دیگو سیمئونه از ابتدا به زمین فرستاده شده بود در همان آغاز نسخه اتلتیک را پیچاند و 2 گل زیبا در دقایق 8 و 11 به ثمر رساند. وی که در آمادگی کامل به سر میبرد چندین بار از بازیکنان اتلتیک توپ گرفت و چند بار قطع توپ انجام داد.
 در ابتدای نیمه دوم سیمئونه دست به تعویض زد و ناندو را بیرون کشید و کوین گ و را بجای وی به زمین فرستاد و همچنین تان را بجای کاراسکو راهی میدان کرد. این تعویض ها جواب نداد و ویلیامز گل اول اتلتیک را به ثمر رساند اما در اوا بازی کورآ که به تازگی به زمین آمده بود دروازه اتلتیک را گشود.برچسب ها : پیروزی اتلتیکو مقابل بیلبائو با درخشش النینیو - اتلتیک ,زمین ,بازی ,تورس ,فرناندو تورس
پیروزی اتلتیکو مقابل بیلبائو با درخشش النینیو
اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو

هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 19:15 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب آ ین مسابقه خود در لالیگا اسپانیا از تیم سخت کوش اتلتیک بیلبائو پذیرایی خواهد کرد.

این بازی برای تیم مادریدی یک بازی کاملا تشریفاتی است زیرا رتبه سومی این تیم قطعی شده و به لیگ قهرمانان سال آینده راه پیدا خواهند کرد. اما برای تیم اتلتیک بیلبائو  اهمیت بالایی دارد زیرا با ب برد هم میتوانند رتبه 5ام را ب کنند و هم با خیال راحت تر به لیگ اروپا راه پیدا کنند.

نکته جالب درمورد این بازی آن است که تیم اتلتیکو مادرید مسا بقه آ خود را پس از 50 سال بازی در ورزشگاه ویسنته کالدرون انجام خواهد داد و پس از این دیدار از این ورزشگاه رخت خواهد بست.

فرناندو تورس که به دنبال بستن قرارداد جدید میباشد برای شر کت در مسابقه امشب بسیار آماده است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو - بازی ,بیلبائو ,اتلتیک ,مادرید ,اتلتیکو ,اتلتیک بیلبائو ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو
تمرینات امروز فرناندو تورس

پست ' تمرینات امروز فرناندو تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تمرینات امروز فرناندو تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تمرینات امروز فرناندو تورس

هواداران فرناندو تورس: تیم اتلتیکو مادرید ، پس از 3 روز استراحت بعد از بازی با رئال بتیس ، به تمرینات بازگشتند و خودشان را برای بازی ا فصل جاری لالیگا مقابل بیلبائو اماده میکنند.برچسب ها : تمرینات امروز فرناندو تورس - فرناندو تورس
تمرینات امروز فرناندو تورس
خداحافظی آلونسو و لام از دنیای فوتبال !!!

پست ' خداحافظی آلونسو و لام از دنیای فوتبال !!! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست خداحافظی آلونسو و لام از دنیای فوتبال !!! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

خداحافظی آلونسو و لام از دنیای فوتبال !!!

هواداران فرناندو تورس: فیلیپ لام و ژ آلونسو به طور رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی د.

صحبت های خودمانی: واقعا اگه از من بپرسن که بی رحم ترین ورزش دنیا چیه قطعا میگم فوتباله. این چند سال بهترین بازیکنایی که با اونا رویای بچگیامو ساختم از فوتبال خ ظی . رونالدینیو، رائول، بکام، جرارد، لمپارد، گیگز، پویول ... و الان هم رفتن ژ آلونسویی رو با چشمای خودم میبینم که یه زمانی وقتی پشت تورس بازی میکرد ایمان داشتم تورس تو اون بازی گل میزنه. رفتن فیلیپ لامیو دارم میبینم که باعث شد تنفرم از فوتبال ماشینی آلمان با اخلاق خوبو بازی جوون مردونش کم بشه. دیه باید کم کم منتظر خ ظی اسطوره خودمونم باشیم...برچسب ها : خداحافظی آلونسو و لام از دنیای فوتبال !!! - فوتبال ,بازی ,تورس ,دنیای فوتبال
خداحافظی آلونسو و لام از دنیای فوتبال !!!
اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 22:30 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی رئال بتیس با این تیم که در نیمه دوم ج لالیگا قرار دارد، بازی خواهد کرد.

شاگردان دیگو سیمئونه که از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف شده اند اکنون به دنبال ب مقام سومی لیگ و راهی مستقیم به این رقابت ها در فصل بعد میباشند و اگر امشب بتوانند تیم رئال بتیس را ش ت دهند میتوانند این امر را به سرانجام برسانند.

از سوی دیگر رئال بتیس اصلا از وضعیت خوبی برخوردار نبوده و در سه بازی آ خود متحمل ش ت شده اند و این فرصت خوبی برای اتلتیکو مادرید است تا بتواند با ش ت این تیم به لیگ قهرمانان صعود کند.

فرناندو تورس از روحیه بالایی برخوردار بوده و یکی از گزینه های اصلی شرکت در این بازی به شمار میرود.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس - بتیس ,رئال ,ش ت ,بازی ,مادرید ,اتلتیکو ,رئال بتیس ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس
تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

پست ' تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

هواداران فرناندو تورس: شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی رئال بتیس به مصاف این تیم سخت کوش رفت و در پایان با نتیجه یک بر یک متوقف شد. گل های این بازی را دنیل برای بتیس و ساویچ برای اتلتیکو به ثمر رساندند.

فرناندو تورس از ابتدا بر روی نیمکت قرار داشت و در دقیقه 64 بجای فیلیپه و برای تقویت خط حمله به بازی آمد و در همان زمان ورودش اتلتیکو به گل رسید اما این بازیکن شب معمولی ای را سپری کرد و نتوانست به تیمش برای برد کمک کند.برچسب ها : تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس - اتلتیکو ,بتیس ,رئال بتیس ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
تساوی اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس
درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو

پست ' درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس در بازی شب گذشته با توجه به خنده های بی مورد رونالدو و بی ادبی این بازیکن نسبت به هواداران اتلتیکو با وی درگیر شد.

رسانه ها خبر از آن میدهند که تورس از حرکات بچگانه رونالدو عصبانی شد و با هول دادن وی به او گفت:" مشکلت چیه دلقک!؟" و رونالدو در جواب گفت:" برو خونه احمق!" در ادامه این درگیری درحالی که تورس داشت جواب بی احترامی رونالدو را مانند خودش میداد رونالدو به تورس گفت که تو همیشه یک بازنده بودی چه در لیو ول چه در اتلتیکو !

در اینباره میتوان به پیروزی 4 بر 1 لیو ول مقابل منچستر آن زمان اشاره کرد که تیم منچستری در ورزشگاه خانگی خود زیر پاهای تورس و جرارد له شد و تمامی رکرد هایش ش ته شد. جدا از این نتیجه تعجب آور میتوان به نتایج دیگر بازی های لیو ول و منچستر یونایتد از زمان رفتن تورس به لیو ول اشاره کرد که این نتایج نشان دهنده خنده دار بودن حرف رونالدو میباشد.

همچنین میتوان به این موضوع اشاره کرد که از زمان بازگشت تورس به اتلتیکو نتایج بازی های این دو تیم و تعداد بردو باخت خیلی بهم نزدیک بوده و بهترین نتیجه های این چند سال اخیر نتیجه 4 بر 0 بود که تورس در آن بازی حضور داشت.
برچسب ها : درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو - تورس ,رونالدو ,لیو ول ,بازی ,نتیجه ,نتایج ,فرناندو تورس
درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو
درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو

پست ' درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس در بازی شب گذشته با توجه به خنده های بی مورد رونالدو و بی ادبی این بازیکن نسبت به هواداران اتلتیکو با وی درگیر شد.

رسانه ها خبر از آن میدهند که تورس از حرکات بچگانه رونالدو عصبانی شد و با هول دادن وی به او گفت:" مشکلت چیه دلقک!؟" و رونالدو در جواب گفت:" برو خونه احمق!" در ادامه این درگیری درحالی که تورس داشت جواب بی احترامی رونالدو را مانند خودش میداد رونالدو به تورس گفت که تو همیشه یک بازنده بودی چه در لیو ول چه در اتلتیکو !

در اینباره میتوان به پیروزی 4 بر 1 لیو ول مقابل منچستر آن زمان اشاره کرد که تیم منچستری در ورزشگاه خانگی خود زیر پاهای تورس و جرارد له شد و تمامی رکرد هایش ش ته شد. جدا از این نتیجه تعجب آور میتوان به نتایج دیگر بازی های لیو ول و منچستر یونایتد از زمان بازگشت تورس به لیو ول اشاره کرد که این نتایج نشان دهنده خنده دار بودن حرف رونالدو میباشد.

همچنین میتوان به این موضوع اشاره کرد که از زمان بازگشت تورس به اتلتیکو نتایج بازی های این دو تیم و تعداد بردو باخت خیلی بهم نزدیک بوده و بهترین نتیجه های این چند سال اخیر نتیجه 4 بر 0 بود که تورس در آن بازی حضور داشت.
برچسب ها : درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو - تورس ,رونالدو ,لیو ول ,بازی ,نتیجه ,نتایج ,بازگشت تورس ,زمان بازگشت ,فرناندو تورس
درگیری فرناندو تورس با کریستیانو رونالدو
اشتباه تاکتیکی سیمئونه مقابل رئال مادرید

پست ' اشتباه تاکتیکی سیمئونه مقابل رئال مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اشتباه تاکتیکی سیمئونه مقابل رئال مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اشتباه تاکتیکی سیمئونه مقابل رئال مادرید

9هواداران فرناندو تورس: همان طور که میدانید شب گذشت تیم اتلتیکو مادرید مقابل رئال به برتری 2 بر 1 رسید اما با توجه به 3 گلی که در بازی رفت دریافت کرده بود نتوانست به فینال صعود کند.

 دیگو سیمئونه که این روز ها ترسش بیشتر از نکات تاکتیکی تیمش به چشم می آید در رقم خوردن این نتیجه نقش بسزایی داشت. الچولو در ابتدای بازی دستور حمله داد و به خوبی از این حرکت خود جواب گرفت. دو گل سائول و گریژمان تا قبل از دقیقه 20 امید ها را برای هواداران اتلتیکو زنده کرد اما سیمئونه درست در همینجا اشتباه بزرگی انجام داد. وی به تیمش پس از گل دوم دستور عقب نشینی داد! دستوری که در بازی رفت دلیل ش ت اتلتیکو بود! با عقب نشستن اتلتیکو، رئال موقعیت گ نی ایجاد کرد و به گل رسید تا تمام رشته های دیگو و شاگردانش پنبه شود. 

 اشتباه دیگر سیمئونه تعویض تورس بود که در نیمه اول به شدت با انگیزه ظاهر شد و کوین گ ویی را به زمین آورد که دو موقعیت صد در صد را به راحتی از دست داد!

 به نظر میرسد زمان وج دیگو از اتلتیکو فرا رسیده است...برچسب ها : اشتباه تاکتیکی سیمئونه مقابل رئال مادرید - اتلتیکو ,سیمئونه ,رئال ,بازی ,مقابل رئال
اشتباه تاکتیکی سیمئونه مقابل رئال مادرید
پیروزی تلخ اتلتیکو مادرید مقابل رئال در ویسنته کالدرون

پست ' پیروزی تلخ اتلتیکو مادرید مقابل رئال در ویسنته کالدرون ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی تلخ اتلتیکو مادرید مقابل رئال در ویسنته کالدرون ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی تلخ اتلتیکو مادرید مقابل رئال در ویسنته کالدرون

هواداران فرناندو تورس: شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون میزبان تیم قدرتمند رئال مادرید بود. شاگردان دیگو سیمئونه که بازی رفت را با سه گل واگذار کرده بودند بازی را با حملات دامنه دار شروع د و خیلی زود روی ضربه سر سائول به گل رسیدند. درست چند دقیقه بعد تورس با تیزهوشی یک ضربه پن ی برای تیمش گرفت که این ضریه را آنتون گریژمان به گل تبدیل کرد.

 اشتباه بزرگ دیگو سیمئونه از همینجا شروع شد. درحالی که رئال از خوردن دو گل بسیار ناراحت و گیج بود سیمئونه میتوانست به بازیکنان دستور حملات بیشتر برای گل سوم را بدهد اما در تصمیمی عجیب و طبق عادت همیشه دستور به دفاع داد تا رئال فرصت رسیدن به گل را پیدا کند و ایسکو به خوبی این کار را انجام داد.

 نیمه دوم بازی هم همان طور که پیش بینی میشد بسیار سرد و بی روح دنبال شد. در این نیمه تورس جای خود را به کوین گ ویی داد که چند دقیقه بعد موقعیت صد در صد گ نی را به ضربه سر از دست داد و در اوا بازی هم موقعیت زدن گل روی پاس کورآ داشت که این موقعیت را نیز اب کرد. 

 در مجموع اتلتیکو با نتیجه 4 بر 2 در دوبازی رفتو برگشت از لیگ قهرمانان کنار گذاشته شد.برچسب ها : پیروزی تلخ اتلتیکو مادرید مقابل رئال در ویسنته کالدرون - بازی ,رئال ,ضربه ,موقعیت ,اتلتیکو ,سیمئونه ,دیگو سیمئونه ,ویسنته کالدرون ,اتلتیکو مادرید
پیروزی تلخ اتلتیکو مادرید مقابل رئال در ویسنته کالدرون
تورس:" تمام زندگی و خاطراتم در اتلتیکو مادرید است"

پست ' تورس:" تمام زندگی و خاطراتم در اتلتیکو مادرید است" ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تورس:" تمام زندگی و خاطراتم در اتلتیکو مادرید است" ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تورس:" تمام زندگی و خاطراتم در اتلتیکو مادرید است"

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرد:" بهترین روز های هواداری و بازی من در (ویسنته) کالدرون بوده است. تمام زندگی و خاطرات من در اینجاست."برچسب ها : تورس:" تمام زندگی و خاطراتم در اتلتیکو مادرید است" - تورس ,تمام زندگی
تورس:" تمام زندگی و خاطراتم در اتلتیکو مادرید است"
اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید / سیمئونه د ی خلق شگفتی

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید / سیمئونه د ی خلق شگفتی ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید / سیمئونه د ی خلق شگفتی ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید / سیمئونه د ی خلق شگفتی

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب مرحله برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از تیم قدرتمند رئال مادرید پذیرایی خواهد کرد.
شاگردان زیدان در بازی رفت موفق به ب پیروزی 3 بر 0 شده اند و پیش بینی میشود در این بازی به دفاع و ضدحمله بپردازند. شاگردان دیگو سیمئونه نیز تنها راه پیروزی را خلق یک معجزه میدانند. دیگو باید ترس همیشگی خود از باخت را کنار بگذارد و از همان ابتدا شروع به حمله کند تا شاید بتواند بازی را مساوی کند.
پیش بینی میشود فرناندو تورس در این بازی با توجه به عملکرد ضعیف کوین گ و در بازی رفت از ابتدا به زمین مسابقه فرستاده شود.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید / سیمئونه د ی خلق شگفتی - بازی ,مادرید ,بینی میشود ,رئال مادرید ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید / سیمئونه د ی خلق شگفتی
فرناندو تورس:" گریژمان نیازی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد"

پست ' فرناندو تورس:" گریژمان نیازی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد" ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست فرناندو تورس:" گریژمان نیازی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد" ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

فرناندو تورس:" گریژمان نیازی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد"

هواداران فرناندو تورس: اسطوره اتلتیکو مادرید طی مصاحبه ای در روز 24 فروردین عنوان کرد که آنتون گریژمان هیچ نیازی به ترک ویسنته کالدرون ندارد.

 وی افزود:" شما کجا میخواهید بروید که چیز هایی که در اتلتیکو دارید را تقویت کنید؟ تیم های زیادی در اینباره وجود ندارد. من امیدوار هستم که گریژمان برای همیشه پیش ما بماند. زمانی که بازیکنان جوان تبدیل به یکی از بهترین بازیکنان دنیا میشوند تمامی تیم ها آن بازیکن را میخواهند. شما میتوانید به بسیاری از تیم های جهان بروید اما تمامی آن ها نمیتوانند آن موقعیت هایی که اتلتیکو ایجاد کرده است را برای شما ایجاد کنند. موقعیت هایی همچون بازی در لیگ سطح اول اسپانیا، رقابت در لیگ قهرمانان اروپا و ... پس دلیلی ندارد که شما این تیم را ترک کنید."

 النینو ادامه داد:" گریژمان در اینجا همچیز دارد. او 26 ساله است و فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت در بازی و تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان را دارد."برچسب ها : فرناندو تورس:" گریژمان نیازی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد" - ندارد ,گریژمان ,اتلتیکو ,هایی ,موقعیت هایی ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
فرناندو تورس:" گریژمان نیازی به ترک اتلتیکو مادرید ندارد"
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار

پست ' پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون از تیم ایبار پذیرایی کرد و در انتها این تیم را با تک گل سائول که روی پاس دیگو گودین و رد فرناندو تورس به ثمر رسید ش ت داد.

فرناندو تورس در این بازی در همان ابتدای نیمه دوم و بجای نیکولاس تان به زمین مسابقه آمد و تغییرات بسیار زیادی را در بازی با آمدنش ایجاد نمود. وی با حرکات خود و پاس های کلیدی موقعیت های خوبی را برای تیمش ایجاد کرد. موثر ترین کار تورس رد نمودن پاس دیگو گودین به نحوی بود که سائول موقعیت گ نی به دست آورد و دروازه را گشود.

کوین گ و تا انتهای بازی به زمین مسابقه نیامد و به نظر میرسد دیگو سیمئونه از موقعیتی که گ و مقابل رئال از دست داد بسیار ناراحت بوده و دیگر به این بازیکن حد اقل مقابل رئال بازی نخواهد داد.برچسب ها : پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار - بازی ,تورس ,مقابل ,دیگو ,فرناندو ,فرناندو تورس ,مقابل رئال ,زمین مسابقه ,دیگو گودین ,اتلتیکو مادرید
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار
اتلتیکو مادرید مقابل ایبار

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل ایبار ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل ایبار ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل ایبار

هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 18:45 به وقت ایران  تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون از تیم ایبار پذیرایی خواهد کرد.
شاگردان دیگو سیمئونه که امید کمی به بازگشت مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان دارند در این بازی که پیش از بازی مهم شب چهارشنبه میباشد احتمالا با ترکیب ذخیره خود به میدان خواهند رفت. آن ها با ب یک پیروزی روحیه بخش در این بازی میتوانند با انرژی بیشتری مقابل رئال صف آرایی کنند.
از سوی دیگر ایبار، تیم دست و پا بسته ای نیست و هم اکنون در جایگاه هشتم ج لالیگا اسپانیا قرار دارد. این تیم در 5 بازی اخیر خود دو پیروزی ب کرده و در آ ین بازی خود مقابل لگانس به برتری 2 بر 0 رسیده است. بهترین بازیکن این تیم نیز سرجیو انریک میباشد.
فرناندو تورس به نظر میرسد در این بازی از ابتدا در زمین حضور داشته باشد و در اواسط نیمه دوم تعویض شود.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل ایبار - بازی ,مقابل ,مادرید ,مقابل رئال ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل ایبار
دلایل ش ت سنگین اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

پست ' دلایل ش ت سنگین اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست دلایل ش ت سنگین اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

دلایل ش ت سنگین اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

هواداران فرناندو تورس: همان طور که شما عزیزان از آن اطلاع دارید شب گذشته شاگردان زیدان با درخشش رونالدو موفق به ش ت 3 بر 0 شاگردان دیگو سیمئونه شدند و بنده در اینجا قصد دارم تا دلایل این ش ت را بررسی کنم.

 مهم ترین دلیل ش ت اتلتیکو نه تنها در این بازی بلکه در تمامی بازی های این تیم مقابل تیم های بزرگ در این فصل ی نیست جز دیگو سیمئونه. الچولو که به نظر آ ین فصل حضور خود را در اتلتیکو سپری میکند به هیچ عنوان جنگندگی سال های پیش خود را ندارد و به هیچ عنوان دست به ریسک نمیزند. وی دقیقا همان کاری را در بازی ب انجام داد که زیدان انتظارش را میکشید. یعنی یک دفاع لایه ای با ضدحمله هایی که از طرف فیلیپه ترتیب داده میشد و زیدان دقیقا همان سمت را به طور کامل بسته بود. یکی از واضح ترین اشتباهات دیگو بازی دادن به کاراسکویی بود که به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود و ب شاد لازم را برای بازی نداشت. این در صورتی بود که نیکو تان با توجه به درخشش در بازی قبلی تیم گزینه مناسب تری به نظر میرسید.

 دلیل دیگر این ش ت سنگین کوین گ ویی بود که شب گذشته تعداد پاس های درست خود را به 3 هم نرساند! وی در زمین بسیار سردرگم بود و همین باعث شد تا یک موقعیت تک به تک صد در صد را از دست بدهد که اگر آن توپ به گل تبدیل  میشد شرایط به کلی فرق میکرد. در کل گ و بازیکنی است که در بازی های پیش از بازی های بزرگ نمایش فوق العاده ای از خود نشان میدهد و سیمئونه را مجاب میکند که در بازی بزرگ از وی استفاده کند اما در این بازی ها گ و بسیار ضعیف کار میکند و  با از دست دادن موقعیت خیلی زود تعویض میشود.

 سیمئونه در بازی ب احتیاج به یک تغییر تاکتیک کلی داشت، تاکتیکی که تمامی پیش بینی ها را برهم بزند و زیدان را غافلگیر کند. وی میتوانست ترس از ش ت را کنار بگذارد و به بازیکنان خود دستور حمله بدهد تا به گل زود هنگام برسند اما وی طبق پیش بینی ها به دفاع کامل فرورفت و به زیدان این اجازه را داد تا برنامه خود را برای تسلیم خط دفاعی اتلتیکو پیاده سازد و نتیجه اش باخت 3 بر 0 شد.برچسب ها : دلایل ش ت سنگین اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید - بازی ,ش ت ,زیدان ,اتلتیکو , ب ,میکند ,ش ت سنگین ,بازی ب ,دقیقا همان ,دیگو سیمئونه
دلایل ش ت سنگین اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید
تنها را سیمئونه برای برگرداندن اتلتیکو مقابل رئال در بازی برگشت!

پست ' تنها را سیمئونه برای برگرداندن اتلتیکو مقابل رئال در بازی برگشت! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تنها را سیمئونه برای برگرداندن اتلتیکو مقابل رئال در بازی برگشت! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تنها را سیمئونه برای برگرداندن اتلتیکو مقابل رئال در بازی برگشت!

هواداران فرناندو تورس: همان طور که در پست های قبل به آن اشاره شد تیم رئال مادرید در چهارچوب بازی رفت لیگ قهرمانان اروپا با 3 گل اتلتیکو مادرید را ش ت داد و نیمی از راه صعود را طی کرد.

قطعا تنها و تنها راه بازگشت اتلتیکو در بازی برگشت این است که دیگو سیمئونه ترس همیشگی خود از ش ت را زیر پا بگذارد و با ترکیبی کاملا حجومی به میدان مسابقه بیاید.

دیگو میتواند در این بازی که تیمش نیاز زیادی به گل دارد میتواند از ترکیب حجومی 4-3-3 را استفاده کند. در این ترکیب میتوان از فیلیپه، گودین و لوکاس در خط دفاع و از گ به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرد. کوکه و سائول نقش بازی سازی را بر عهده دارند و گریژمان،کاراسکو،گ و و تورس در خط حمله حضور دارند.

به نظر میرسد شاگردان زیدان در بازی برگشت به دنبال دفاع و ضد حمله میباشند که این ترکیب با توجه به میزان تعداد بازیکنان حجومی در حمله و نیز بازیکنان سرعتی همچون فیلیپه و لوکاس در دفاع که باعث میشوند ضدحمله ها خنثی شود ترکیب خوبی برای مقابله با رئال در بازی برگشت لیگ قهرمانان اروپا میباشد.برچسب ها : تنها را سیمئونه برای برگرداندن اتلتیکو مقابل رئال در بازی برگشت! - بازی ,ترکیب ,برگشت ,حمله ,دفاع ,اتلتیکو ,بازی برگشت ,قهرمانان اروپا
تنها را سیمئونه برای برگرداندن اتلتیکو مقابل رئال در بازی برگشت!
دلیل اصلی عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در فصل 2016/2017

پست ' دلیل اصلی عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در فصل 2016/2017 ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست دلیل اصلی عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در فصل 2016/2017 ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

دلیل اصلی عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در فصل 2016/2017

هواداران فرناندو تورس: همان طور که میدانید تمامی طرفداران و منتقدان فوتبال بر این باور هستند که تیم اتلتیکو مادرید با وجود داشتن مهره های بسیار قویتر از سال های گذشته به هیچ عنوان نتوانسته است درخشش سال های اخیر خود را تکرار کند و بازی های این تیم بسیار خسته کننده شده است. دلیل این اظهار نظر کاملا درست سرمربی خوش فکر اما ترسوی اتلتیکو مادرید میباشد.

 دیگو سینمئونه که در سال های اول حضور خود در اتلتیکو با مهره های بسیار ضعیف تر و معمولی تر بسیار عالی کار کرد و به شدت برای رئال و بارسا دردسر ایجاد کرد این روز ها آن جنگندگی سابق را ندارد. دلیل این اتفاق ترسو شدن وی میباشد. اما سوال اینجاست که چرا وی به این اندازه ترس از ش ت دارد و به دلیل همان ترس بازی های مهم را واگذار میکند؟؟؟

جواب این سوال بسیار ساده است... دیگو سیمئونه افتخارات بسیار زیادی را با اتلتیکو مادرید ب کرده و تیم های فوق العاده ای را از پیش روی خود برداشته. تیم هایی همچون رئال، بارسا، بایرن مونیخ، چلسی و ... را بارها ش ت داده و به همین دلیل است که نمیخواهد افتخارات گذشته خود را با ریسک و ش ت  احتمالی مقابل این تیم ها زیر سوال ببرد. وی به هیچ عنوان هیچگونه ریسک را در بازی نمیپذیرد؛ ریسکی که کلید موفقیت اتلتیکو با دیگو در سال های گذشته بود.

الچولو که به نظر آ ین فصل خود را در مادرید سپری میکند احتمالا با بازی دادن ترکیب همیشگی و ب یک تساوی یا برد احتمالی در بازی برگشت مقابل رئال مادرید و انجام چند مسابقه بی اهمیت در لیگ که نهایت آن ب جایگاه سومی است به کار خود در این تیم پایان دهد.برچسب ها : دلیل اصلی عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در فصل 2016/2017 - اتلتیکو ,مادرید ,دلیل ,بازی ,ش ت ,سوال ,اتلتیکو مادرید ,موفقیت اتلتیکو
دلیل اصلی عدم موفقیت اتلتیکو مادرید در فصل 2016/2017
پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو

پست ' پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو

هواداران فرناندو تورس:  ب و در ورزشگاه سنتیاگو برنابئو شهر مادرید تیم رئال مادرید از اتلتیکو مادرید پذیرایی کرد و در پایان با یه گل کریستیانو رونالدو به برتری رسید.

در این بازی همان طور که پیش بینی میشد کوین گ و و کاراسکو از ابتدا کار خود را مقابل رئال آغاز د و در باخت سنگین اتلتیکو مادرید سهم زیادی داشتند.

فرناندو تورس در اوایل نیمه دوم به زمین آمد اما نتوانست موقعیتی برای خود ایجاد کند و نتیجه بازی هرچه پیش میرفت بدتر میشد.

در پست های بعدی به دلایل باخت اتلتیکو اشاره خواهم کرد.برچسب ها : پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو - مادرید ,اتلتیکو ,رئال ,اتلتیکو مادرید ,رئال مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی رئال مادرید مقابل اتلتیکو با هت تریک رونالدو
پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس

پست ' پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس

هواداران فرناندو تورس:امشب تیم اتلتیکو مادرید توانست در یک بازی کاملا برتر و فوق العاده زیبا مقابل تیم بحران زده لاس پالماس، این تیم زرد پوش را به 5 گل ش ت دهد.

دیگو سیمئونه از ابتدای بازی از نیکو تان بجای کاراسکوی مصدوم استفاده کرده و کوین گ و را نیز از ابتدا بازی داد و با این تاکتیک جدید خیلی زود برتری خود را به حریف دیکته کرد. گ و امشب، شب فوق العاده ای را سپری کرد و دو گل روی پاس های تان و سائول به ثمر رساند. گل دیگر اتلتیکو را در این نیمه سائول ثبت کرد.

در نیمه دوم گ و در دقیقه 58 جای خود را به فرناندو تورس داد و بعد از وی توماس و کورآ به زمین آمدند و با همکاری با یکدیگر توماس موفق به زدن چهارمین گل اتلتیکو شد.

 این پایان کار نبود و فرناندو تورس روی پاس زیبای فیلیپه لوییس دروازه لاس پالماس را برای بار پنجم گشود.برچسب ها : پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس - تورس ,اتلتیکو ,گ و ,بازی ,فرناندو ,فرناندو تورس
پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس
اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شاگردان دیگو سیمئونه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف تیم قدرتمند رئال مادرید با مربیگری زیدان خواهد رفت.

همان طور که شما عزیزان هم از آن مطلع هستید تیم اتلتیکو مادرید مقابل هم شهری خود در لیگ قهرمانان به هیچ عنوان عملکرد خوبی از خود نشان نداده اند و اینبار به دنبال سنت شکنی و ش ت رئال مادرید میباشد که با توجه به غیبت بیل و پپه این امر غیر ممکن نیست.

فرناندو تورس در بازی امشب به احتمال زیاد از روی نیمکت کار را دنبال خواهد کرد و در اواسط نیمه دوم به بازی خواهد آمد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید - مادرید ,رئال ,رئال مادرید ,مادرید مقابل ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید مقابل
اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید
پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس

پست ' پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس

هواداران فرناندو تورس:امشب تیم اتلتیکو مادرید توانست در یک بازی کاملا برتر و فوق العاده زیبا مقابل تیم بحران زده لاس پالماس، این تیم زرد پوش را به 5 گل ش ت دهد.

دیگو سیمئونه از ابتدای بازی از نیکو تان بجای کاراسکوی مصدوم استفاده کرده و کوین گ و را نیز از ابتدا بازی داد و با این تاکتیک جدید خیلی زود برتری خود را به حریف دیکته کرد. گ و امشب، شب فوق العاده ای را سپری کرد و دو گل روی پاس های تان و سائول به ثمر رساند. گل دیگر اتلتیکو را در این نیمه سائول ثبت کرد.

در نیمه دوم گ و در دقیقه 58 جای خود را به فرناندو تورس داد و بعد از وی توماس و کورآ به زمین آمدند و با همکاری با یکدیگر توماس موفق به زدن چهارمین گل اتلتیکو شد.

 این پایان کار نبود و فرناندو تورس روی پاس زیبای فیلیپه لوییس دروازه لاس پالماس را برای بار پنجم گشود.
برچسب ها : پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس - تورس ,اتلتیکو ,گ و ,بازی ,فرناندو ,فرناندو تورس
پیروزی پرگل اتلتیکو مقابل لاس پالماس با گ نی تورس
اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 21:00 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم لاس پالماس، گرند کاناریا به مصاف این تیم زرد پوش خواهد رفت.

لاس پالماس در این فصل لالیگا اسپانیا شرایط به مراتب بهتری را از فصل های گذشته خود در این لیگ تجربه کرده است و هم انکنون با 39 امتیاز در رده 13ام لالیگا قرار دارد. این تیم در 5 بازی گذشته خود تنها موفق به ب یک پیروزی شده و سه بار نیز از حریفان خود ش ت خورده است.

شاگردان دیگو سیمئونه نیز با ش ت تلخ هفته گذشته خود مقابل ویارئال اینبار خطر سویا را بیشتر احساس کرده و با تمام قوا برای فاصله گرفتن از این تیم به میدان خواهند رفت.

فرناندو تورس به شدت آماده بوده و با توجه به مصدومیت کاراسکو احتمال بازی وی از ابتدا در زمین قوت گرفته است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس - گذشته ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل لاس پالماس
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول

پست ' پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول

هواداران فرناندو تورس: دقایقی پیش تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی اسپانیول واقع در شهر بارسلون اسپانیا به مصاف این تیم رفت و در پایان با تک گل آنتون گریژمان به پیروزی رسید.

در ابتدای این بازی فرناندو تورس در ترکیب اصلی قرار گرفت و نمایش متوسطی از خود نشان داد. وی در خدمت تیم بود و با توجه به دستور سیمئونه به بازی سازی پرداخت. وی در ابتدای نیمه دوم جای خود را به توماس پارتی داد که او هم نتوانست به تیم کمک زیادی کند.

در ادامه اینبار نوبت به کاراسکو رسید تا جای خود را به کوین گ و بدهد و این بازیکن هم عملکرد بسیار ضعیفی داشت و چندین پاس ساده خود را اب کرد تا اینکه آنتون گریژمان روی یک اتفاق و از زاویه بسته دروازه دیگو لوپز را گشود.

در اوا بازی اسپانیول کنترل بازی را در دست گرفت و چند موقعیت خطرناک به دست آورد که یان اوبلاک به خوبی مقابل تمامی توپ ها ایستادگی کرد.برچسب ها : پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول - بازی ,اسپانیول ,آنتون گریژمان ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول
اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال

هواداران فرناندو تورس: بامداد امشب در ساعت 12:00 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون از تیم سخت کوش ویارئال پذیرایی خواهد کرد.

بازیکنان ویارئال در این فصل نسبتا عملکرد خوبی را از خود نشان دادند و اکنون با 57 امتیاز در جایگاه پنجم ج لالیگا اسپانیا قرار دارند. این تیم که 3 برد از 5 بازی آ خود ب کرده است با روحیه بالا مقابل شاگردان دیگو سیمئونه صف آرایی خواهند کرد. تیم اتلتیکو مادرید نیز میتواند با ب برد در این بازی فاصله خود را با سویا افزایش دهد.

فرناندو تورس که در بازی قبلی تیم خود بین دو نیمه جای خود را به توماس پارتی داد به نظر نمیرسد شرایط خوبی برای شرکت در این بازی آن هم از ابتدا داشته باشد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال - بازی ,ویارئال ,مادرید ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال
ش ت بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال

پست ' ش ت بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست ش ت بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

ش ت بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال

هواداران فرناندو تورس: بامداد چهارشنبه تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون مقابل تیم سخت کوش ویارئال قرار گرفت و درحالی که همه انتظار یک برد دیگر از شاگردان دیگو سیمئونه را داشتند، این بازیکنان با یک گل مغلوب بازیکنان ویارئال شدند.

فرناندو تورس در این بازی از اواسط نیمه دوم به میدان آمد اما نتوانست کار خاصی در زمین صورت دهد و اتلتیکو مادرید پس از چند هفته نتیجه گرفتن مقابل ویارئال تسلیم شد.برچسب ها : ش ت بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال - ویارئال ,مقابل ,مادرید ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,مقابل ویارئال ,فرناندو تورس
ش ت بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل ویارئال
نظرسنجی بازی اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

پست ' نظرسنجی بازی اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست نظرسنجی بازی اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

نظرسنجی بازی اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

هواداران فرناندو تورس: "به نظر شما عزیزان احتمال برد اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا چند درصد میباشد؟"

برای شرکت در این نظرسنجی به ستون سمت چپ وب مراجعه فرمایید.برچسب ها : نظرسنجی بازی اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید - مادرید ,رئال مادرید ,مقابل رئال ,مادرید مقابل ,اتلتیکو مادرید ,اتلتیکو مادرید مقابل
نظرسنجی بازی اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول

پست ' پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول

هواداران فرناندو تورس: دقایقی پیش تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی اسپانیول واقع در شهر بارسلون اسپانیا به مصاف این تیم رفت و در پایان با تک گل آنتون گریژمان به پیروزی رسید.

در ابتدای این بازی فرناندو تورس در ترکیب اصلی قرار گرفت و نمایش متوسطی از خود نشان داد. وی در خدمت تیم بود و با توجه به دستور سیمئونه به بازی سازی پرداخت. وی در ابتدای نیمه دوم جای خود را به توماس پارتی داد که او هم نتوانست به تیم کمک زیادی کند.

در ادامه اینبار نوبت به کاراسکو رسید تا جای خود را به کوین گ و بدهد و این بازیکن هم عملکرد بسیار ضعیفی داشت و چندین پاس ساده خود را اب کرد تا اینکه آنتون گریژمان روی یک اتفاق و از زاویه بسته دروازه دیگو لوپز را گشود.

در اوا بازی اسپانیول کنترل بازی را در دست گرفت و چند موقعیت خطرناک به دست آورد که یان اوبلاک به خوبی مقابل تمامی توپ ها ایستادگی کرد.برچسب ها : پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول - بازی ,اسپانیول ,آنتون گریژمان ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول
اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم اسپانیول به مصاف این تیم نهم ج ی خواهد رفت.

شاگردان دیگو سیمئونه که چند روز پیش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده اند با روحیه بالا پا به میدان مسابقه خواهند گذاشت و تیم اسپانیول با توجه به پیروزی در دو مسابقه اخیر خود در شرایط مناسبی قرار دارند.

فرناندو تورس که این روز ها سخت تمرین میکند با توجه به رفع مصدومیت کوین گ و باز هم گزینه اصلی قرار گرفتن در ترکیب اصلی میباشد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول - اسپانیول ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل اسپانیول
اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه کینگ پاور یوم به مصاف تیم لستر سیتی خواهد رفت.
شاگردان دیگو سیمئونه در بازی رفت موفق به ب پیروزی یک بر صفر در ویسنته کالدرون شده اند و در بازی امشب حتی با یک تساوی نیز به مرحله بعد راه پیدا میکنند.
شاگردان ش پیر نیز بعد از ش ت سنگین مقابل اورتون تمرکز خود را از دست دادند و در بازی گذشت لیگ خود مقابل کریستال پالاس متوقف شدند و این فرصت خوبی برای اتلتیکو مادرید آماده است.
فرناندو تورس که با شرایط و جو باشگاه های انگلستان کاملا آشنا میباشد از گزینه های اصلی حضور در ترکیب اصلی به شمار میرود.

برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا - مقابل ,بازی ,مادرید ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,لستر سیتی ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا
صعود اتلتیکو مادرید با گذشتن از تنها انگلستان

پست ' صعود اتلتیکو مادرید با گذشتن از تنها انگلستان ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست صعود اتلتیکو مادرید با گذشتن از تنها انگلستان ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

صعود اتلتیکو مادرید با گذشتن از تنها انگلستان

هواداران فرناندو تورس: دقایقی پیش تیم اتلتیکو توانست در ورزشگاه کینگ پاور که سال پیش جشن قهرمانی لیگ برتر انگلیس در آن برگزار شد، تیم لستر سیتی سرسخت را با نتیجه یک بر یک متوقف سازد و در مجموع با نتیجه 2 بر 1 این تیم را از گردکنه رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حذف کند.

در نیمه اول این شاگردان دیگو سیمئونه بودند که توپ را در اختیار داشتند و در اواسط این نیمه سائول توانست روی ارسال فیلیپه دروازه را باز کند و به نوعی خیال دیگو را راحت کرد.

اما در نیمه دوم شرایط کاملا فرق کرد و لستر بازی را در دست گرف و جیمی واردی بالا ه موفق به گ نی شد. در ادامه لستری ها چندین موقعیت خوب را از دست دادند و از سوی دیگر با آمدن تورس و قوت گرفتن ضد حمله در اتلتیکو چند موقعیت نیز در این سمت زمین از دست رفت.

با این نتیجه تیم اتلتیکو مادرید با هدایت دیگو سیمئونه توانسته اند در سه دوره از چهار دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا به مرحله نیمه پایانی صعود کنند که تورس در دو دوره ی آن حضور داشته است.برچسب ها : صعود اتلتیکو مادرید با گذشتن از تنها انگلستان - نیمه ,اتلتیکو ,دیگو ,دوره ,نتیجه ,تورس ,اتلتیکو مادرید ,دیگو سیمئونه ,قهرمانان اروپا
صعود اتلتیکو مادرید با گذشتن از تنها انگلستان
اتلتیکو مادرید مقابل اوساسونا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل اوساسونا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل اوساسونا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل اوساسونا

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 21:00 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون مقابل تیم نچندان قدرتمند اوساسونا صف آرایی خواهد کرد.

شاگردان دیگو سیمئونه با ب 5 برد از 6 بازی آ خود در لیگ و نیز ش ت لستر سیتی در بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در آمادگی بالایی قرار دارند و به نظر نمیرسد مقابل تیم انتهای ج ی اوساسونا کار سختی در پیش داشته باشند.

فرناندو تورس که این روز ها به شدت آماده و در خدمت تیم است به احتمال زیاد در این بازی از ابتدا به میدان خواهد رفت و در کنار آنتون گریژمان قرار خواهد گرفت.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل اوساسونا - بازی ,اوساسونا ,مقابل ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل اوساسونا
پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی

پست ' پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی

هواداران فرناندو تورس: دقایقی پیش تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید از تیم سرسخت لستر سیتی پذیرایی کرد و در پایان توانست با تک گل آنتون گریژمان که از روی نقطه پن ی به ثمر رسید بازی را با نتیجه یک بر صفر به نفع خود به پایان ببرد.

همان طور که پیش بینی میشد دیگو سیمئونه ترکیب بازی گذشته تیم خود را دست نزد و زوج تورس و گریژمان را از ابتدا به زمین فرستاد. این زوج خیلی زود نتیجه داد و روی یک ضد حمله و حرکت فردی گریژمان تیم اتلتیکو به پن ی دست پیدا کرد و این بازیکن خود دروازه را گشود.

بعد از گل باز هم شاگردان دیگو سیمئونه بازی را در اختیار داشتند و تنها جیمی واردی امید گ نی روباه ها بود که در این امر ناکام ماند.

فرناندو تورس که به طور کامل در اختیار تیم بود چند بار با پاس های خوب موقعیت هایی را ایجاد کرد که هیچکدام به ثمر ننشست و خودش هم یک بار در موقعیت خطرناک لیز خورد تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.برچسب ها : پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی - بازی ,نتیجه ,گریژمان ,مادرید ,اتلتیکو ,تورس ,دیگو سیمئونه ,لستر سیتی ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی
استراحت شاگردان دیگو سیمئونه

پست ' استراحت شاگردان دیگو سیمئونه ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست استراحت شاگردان دیگو سیمئونه ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

استراحت شاگردان دیگو سیمئونه

هواداران فرناندو تورس: امروز و پس از دربی شهر مادرید، شاگردان دیگو سیمئونه با دستور این مربی به استراحت و ریکاوری پرداختند تا برای بازی چهارشنبه شب مقابل لسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا آماده شوند.برچسب ها : استراحت شاگردان دیگو سیمئونه - دیگو سیمئونه ,شاگردان دیگو
استراحت شاگردان دیگو سیمئونه
اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید و در چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم سرسخت لستر سیتی انگلیس خواهد رفت.

روباه ها بعد از ا اج رانیری موفق به ب پیروزی شیرین مقابل سویا در مرحله قبل لیگ قهرمانان شدند و در چند بازی اخیر هم در لیگ انگلستان نتایج خوبی با مربی جدید خود به دست آورده اند و با روحیه بالا پا به میدان مسابقه خواهند گذاشت.

شاگردان دیگو سیمئونه نیز که توانستند از ش ت در دربی مادرید بگریزند با نتایج خوب چند هفته اخیر به شدت امیدوار به ش ت لستر سیتی میباشند.

فرناندو تورس با توجه با ناآماده بودن کوین گ و به احتمال زیاد در این بازی از ابتدا به میدان خواهد رفت.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا - مادرید ,سیتی ,قهرمانان ,لستر ,لستر سیتی ,قهرمانان اروپا ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل لستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا
تساوی اتلتیکو مادرید و رئال در سانتیاگو برنابئو

پست ' تساوی اتلتیکو مادرید و رئال در سانتیاگو برنابئو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی اتلتیکو مادرید و رئال در سانتیاگو برنابئو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی اتلتیکو مادرید و رئال در سانتیاگو برنابئو

هواداران فرناندو تورس: دقایقی پیش تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه سانتیگو برنابئو به مصاف تیم قدرتمند رئال رفت و در پایان با گل آنتون گریژمان که روی پاس کورآ به ثمر رسید توانست پاسخ گل پپه را بدهد و بازی را به تساوی بکشاند.همان طور که پیش بینی میشد بازی از ابتدا در دست بازیکنان رئال مادرید بود اما عملکرد ضعیف خط هافبک اتلایکو کمی عجیب به نظر میرسید. در اصل کاراسکو و سائول که نقش اساسی در حمله داشتند بسیار بد بازی د و هر دوی آن ها نیز در نیمه دوم تعویض شدند.

فرناندو تورس نیمه اول آرامی را پشت سر گذاشت اما در اواسط نیمه دوم روی پاس عالی کاراسکو توانست به موعقیت تک به تک دست پیدا کند که وی این توپ را به زانوی ناواس کوباند و چند دقیقه بعد جای خود را به توماس پارتی داد.برچسب ها : تساوی اتلتیکو مادرید و رئال در سانتیاگو برنابئو - نیمه ,بازی ,رئال ,مادرید ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
تساوی اتلتیکو مادرید و رئال در سانتیاگو برنابئو
اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید

هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 18:45 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی رئال مادرید، سانتیاگو برنابئو مقابل این تیم قدرتمند صف آرایی خواهد کرد.
شاگردان دیگو سیمئونه که بر روی نوار پیروزی قرار دارند در این بازی نیز به دلیل شرایط ج به دنبال ب پیروزی میباشند.
کارشناسان فوتبال معتقد هستند که الچولو نباید اشتباه بازی با بارسلونا و دفاعی ترکیب که منجر به ش ت تیمش شد تکرار کند و در این بازی باید تنها به دنبال ب 3 امتیاز باشد.
از سوی دیگر به نظر میرسد زیدان به بازیکنان اصلی تیم خود برای بازی حساس با بایرن مونیخ استراحت دهد.
فرناندو تورس که این روزها به شدت آماده است گزینه اصلی قرارگیری در نوک خط حمله اتلتیکو مادرید برای بازی امشب میباشد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید - بازی ,مادرید ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,برای بازی ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل رئال مادرید
بهترین 9 گل فرناندو تورس را شما انتخاب کنید!

پست ' بهترین 9 گل فرناندو تورس را شما انتخاب کنید! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست بهترین 9 گل فرناندو تورس را شما انتخاب کنید! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

بهترین 9 گل فرناندو تورس را شما انتخاب کنید!

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس کلیپی در اینستاگرام خود قرار داد که از تمامی هوادارانش دعوت کرد تا بهترین 9 گل دوران بازیگری وی را انتخاب کنند.

برای شرکت در این نظرسنجی به اینستاگرام فرناندو تورس مراجعه فرمایید.برچسب ها : بهترین 9 گل فرناندو تورس را شما انتخاب کنید! - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس
بهترین 9 گل فرناندو تورس را شما انتخاب کنید!
پیروزی سخت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل رئال سوسیداد

پست ' پیروزی سخت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل رئال سوسیداد ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی سخت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل رئال سوسیداد ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی سخت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل رئال سوسیداد

هواداران فرناندو تورس:  ب تیم اتلتیکو مادرید درحالی که در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون از تیم رئال سوسیداد میزبانی میکرد توانست این تیم را با نتیجه 1 بر 0 ش ت دهد تا روند پیروزی هایش ادامه دار باشد.

شاگردان دیگو سیمئونه در این بازی به هیچ عنوان قدر موقعیت های خود را ندانستند و چندین بار با فرصت سوزی موقعیت های صد در صد را از دست دادند.

فرناندو تورس پس از پاس گل زیبایی که به فیلیپه داد یک موقعیت صد در صد گل را به دیرک دروازه کوباند! از آن موقعیت به بعد تورس به شدت تضعیف روحیه شد و نتوانست تمرکز لازم را برای ادامه بازی داشته باشد.

دیگر فرصت سوز بازی ب یانیک کاراسکو بود که در ابتدا و انتهای دو نیمه موقعیت های تک به تک خود را یکی بدتر از دیگری از دست داد. کورآ نیز پس از آمدنش به زمین موقعیت فوق العاده ای را از دست داد تا بازی با همان نتیجه 1 بر 0 با گل فیلیپه به پایان برسد.برچسب ها : پیروزی سخت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل رئال سوسیداد - موقعیت ,بازی ,تورس ,دیگو سیمئونه ,شاگردان دیگو ,رئال سوسیداد ,فرناندو تورس
پیروزی سخت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل رئال سوسیداد
اتلتیکو مادرید مقابل رئال سوسیداد

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رئال سوسیداد ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رئال سوسیداد ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رئال سوسیداد

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 24 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون از تیم سرسخت رئال سوسیداد که این فصل نتایج خوبی را ب کرده است پذیرایی خواهد کرد.

 شاگردان دیگو سیمئونه که بر روی نوار پیروزی قرار دارند امشب مقابل تیم پنجم ج لالیگا اسپانیا که تنها 9 امتیاز از آن ها فاصله دارند قرار خواهند گرفت.

 پیش بینی میشود فرناندو تورس که در بازی مقابل مالاگا فوق العاده کار کرد و توانست دو پاس گل به ثبت برساند در این بازی نیز به همراه گریژمان از ابتدا در زمین مسابقه حضور یابد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رئال سوسیداد - مقابل ,رئال سوسیداد ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل رئال سوسیداد
فرناندو تورس، بهترین بازیکن زمین مقابل مالاگا

پست ' فرناندو تورس، بهترین بازیکن زمین مقابل مالاگا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست فرناندو تورس، بهترین بازیکن زمین مقابل مالاگا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

فرناندو تورس، بهترین بازیکن زمین مقابل مالاگا

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس پس از دادن دو پاس گل مقابل تیم مالاگا در شب گذشته بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و عنوان کرد:" آرزویم این است که سال های زیادی در اتلتیکو بمانم."برچسب ها : فرناندو تورس، بهترین بازیکن زمین مقابل مالاگا - بازیکن زمین ,بهترین بازیکن
فرناندو تورس، بهترین بازیکن زمین مقابل مالاگا
آنتون گریژمان بهترین زوج تورس از نگاه شما

پست ' آنتون گریژمان بهترین زوج تورس از نگاه شما ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست آنتون گریژمان بهترین زوج تورس از نگاه شما ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

آنتون گریژمان بهترین زوج تورس از نگاه شما

هواداران فرناندو تورس: همان طور که شما عزیزان و هواداران فرناندو تورس مطلع هستید، چند وقت پیش بنده یک نظرسنجی اینبار با سوالی حرفه ای تر در وب قرار دادم تا نظر شما عزیزان را جویا شوم.

 به نظر شما هواداران پرشور فرناندو تورس، آنتون گریژمان بهترین گزینه ممکن برای تشکیل زوج با فرناندو تورس در خط حمله اتلتیکو میباشد و به نوعی این زوج توانسته است گل های زیادی بسازد و به ثمر برساند اما از حق نباید گذشت و زوج کوین گ و به همراه گریژمان نیز موفق بوده است.

 اگر بخواهیم نظر سیمئونه را در اینباره بدانیم باید بگویم وی به هوش بالای گریژمان و کمکی که فرناندو تورس به او میکند واقف است اما نمیتواند از سرعت کوین گ و و همکاری او با گریژمان چشم پوشی کند و به نوعی سیمئونه سعی میکند از هر دوی این زوج ها به یک اندازه استفاده کند.

 اما آنتون گریژمان آنگونه که از رفتارش کاملا پیداست گ و را به تورس ترجیح میدهد و به این دلیل حتی به تعویض شدن گ و در بازی با بایر لورکوزن واکنش تندی نشان داد که البته با گ نی تورس در دقایق پایانی به رفتار زشت خود پی برد. 

 درمورد یانیک کاراسکو که میزان رای بدی هم نیاورده است باید عنوان کنم که وی یک بازیکن به شدت تکنیکی است و توانایی از پیش رو برداشتن دفاع های مقابل خود را با مهارت بالا دارد اما مشکل وی خودخواهی است! کاراسکو به هیچ عنوان نمیتواند از خود گذشتگی یک مهاجم پوششی یا سایه را داشته باشد و بهتر است در خطوط عقب تر تیم همانند یک هافبک نفوذی ایفای نقش کند.

 با تشکر از شرکت شما عزیزان در این نظرسنجیبرچسب ها : آنتون گریژمان بهترین زوج تورس از نگاه شما - تورس ,گریژمان ,فرناندو ,گ و ,عزیزان ,هواداران ,فرناندو تورس ,آنتون گریژمان ,کوین گ و ,گریژمان بهترین ,هواداران فرناندو ,آنتون گریژمان بهترین
آنتون گریژمان بهترین زوج تورس از نگاه شما
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با درخشش تورس

پست ' پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با درخشش تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با درخشش تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با درخشش تورس

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید توانست در ورزشگاه خانگی تیم مالاگا با درخشش اسطوره خود، فرناندو تورس با دو گل به پیروزی ارزشمندی دست پیدا کند و موقتا به رده سوم ج لالیگا اسپانیا صعود کند.

دیگو سیمئونه زوج تورس و گریژمان که زوج انتخ شما عزیزان طبق نظرسنجی وب نیز میباشد در بازی قرار داد و از این کار خیلی زود نتیجه گرفت.

همان طور که پیش بینی میشد بازی گره خورده بود تا اینکه کوکه روی چرخش فوق العاده تورس با یک ضربه آروم و فنی دروازه را گشود. در اواسط نیمه دوم باز هم این فرناندو تورس بود که با دریبلی زیبا توپ را در اختیار فیلیپه لوئیز قرار داد و این بازیکن با ضربه چیپ دروازه را برای بار دوم باز کرد.برچسب ها : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با درخشش تورس - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا با درخشش تورس
اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی مالاگا با این تیم دیدار سختی خواهد داشت.

لالی اسپانیا که چند هفته ای بود به دلیل مسابقات ملی تعطیل بود از دیروز کار خود را بار دیگر آغاز کرد و امشب جدال حساس این دو تیم صورت خواهد گرفت.

مالاگا از تیم های نیمه پایین ج است و باید برای ادامه فصل برای بقا در لیگ بجنگد که این مسئله کار شاگردان دیگو سیمئونه را بیش از پیش سخت خواهد کرد.

فرناندو تورس که به اردوی اسپانیا دعوت نشد این چند هفته کامل در اختیار تیم بوده و به شدت تمرین کرده است و امید میرود در بازی امشب به عنوان یار ثابت در تیم ایفای نقش کند.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا - مالاگا ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل مالاگا
اموجی های فرناندو تورس!

پست ' اموجی های فرناندو تورس! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اموجی های فرناندو تورس! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اموجی های فرناندو تورس!

هواداران فرناندو تورس: چند روز پیش فرناندو تورس در صفحه اینستاگرام خود از نرم افزار اموجی خود رونمایی کرد. اموجی های جالب و جذ که از این بازیکن تهیه شده را میتوانید با سرچ لینک زیر برای گوشی های اندرویدی خود فرمایید.

http://l.instagram.com/?u=http%3a%2f%2fbit.ly%2f2n6lnmo&e=atpei8bkh3u_rjga1tahs_5anto_gaxsq1icuoouuugohmpvrepmi6pfcxp3c7qot7vaqdq


برچسب ها : اموجی های فرناندو تورس! - اموجی ,تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس
اموجی های فرناندو تورس!
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا

پست ' پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا

هواداران فرناندو تورس: امروز تیم اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون میزبان تیم قدرتمند سویا بود.شاگردان سیمئونه با نظر او بازی را در همان ابتدا در دست داشتند و در دقیقه ی 12 گ و صاحب موقعیتی شد اما توپ به تیرک افقی اصابت کرد.اتلتیکو بازی را اداره کرد و در دقیقه ی 37 گودین با ضربه سری مهار نشدنی توپ را وارد دروازه کرد.اتلتیکو با همین نتیجه نیمه ی اول را به پایان رساند.در نیمه ی دوم باز این شاگردان سیمئونه بودند که بازی را در اختیار داشتند و در دقیقه ی 50 گریژمان موقعیت خوبی را از دست داد اما او در دقیقه ی 60 گلی دیدنی و فوق العاده به ثمر رساند.فرناندو تورس که با نظر سیمئونه بر روی نیمکت بود در دقیقه ی 62وارد زمین شد.در دقیقه ی 80 با اشتباه دروازبان سویا و دفع ناقص او کوکه توپ برگشتی را وارد دروازه کرد.تک گل سویا در دقیقه ی 85به ثمر رسید.فرناندو تورس در این بازی صاحب موقعیت چندانی نشد و تیم اتلتیکو مادرید 3امتیاز ارزشمند این بازی را ب کرد تا فاصله ی خود را با سویا کم کند.برچسب ها : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا - دقیقه ,سویا ,بازی ,اتلتیکو ,سیمئونه ,مادرید ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید ,وارد دروازه ,شاگردان سیمئونه
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سویا
اتلتیکو مادرید مقابل سویا / احتمال بالای حضور تورس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل سویا / احتمال بالای حضور تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل سویا / احتمال بالای حضور تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل سویا / احتمال بالای حضور تورس

هواداران فرناندو تورس: فردا شب در ساعت 18:30 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کادرون با تیم قدرتمند سویا دیدار خواهد کرد.

این بازی بدون شک حساس ترین تقابل این هفته لالیگا به حساب می آید و برای هر دو تیم از اهمیت خاصی برخوردار است.

شاگردان دیگو سیمئونه باید در این بازی تنها به فکر ب پیروزی باشند تا بتوانند به جایگاه سویا در ج نزدیک شوند و بیش از این فاصله نگیرند.

به نظر میرسد با توجه به تمرینات خوب فرناندو تورس، سیمئونه وی را از ابتدا به زمین مسابقه بفرستد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل سویا / احتمال بالای حضور تورس - سویا ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل سویا / احتمال بالای حضور تورس
صعود اتلتیکو مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا

پست ' صعود اتلتیکو مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست صعود اتلتیکو مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

صعود اتلتیکو مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا

هواداران فرناندو تورس:  ب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود مقابل تیم بحران زده بایر لورکوزن قرار گرفت و همان طور که پیش بینی میشد شاگردان دیگو سیمئونه با نظر این مربی بازی را اداره د تا با توجه به پیروزی 4 بر 2 بازی رفت با همین نتیجه به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کنند.

فرناندو تورس همان طور که پیش بینی میشد در این بازی به میدان نیامد زیرا آمدن این بازیکن به زمین ریسک بالایی داشت که دیگو سیمئونه به درستی این ریسک خطرناک را قبول نکرد.برچسب ها : صعود اتلتیکو مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا - بازی ,دیگو سیمئونه ,بینی میشد ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
صعود اتلتیکو مادرید به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا
اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 به وقت ایران، تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ویسنته کالدرون از تیم سرسخت بایر لورکوزن پذیرایی خواهد کرد.
شاگردان ویگو سیمئونه در بازی رفت که در ورزشگاه خانگی لورکوزن برگزار شد با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسیدند و تا حدود زیادی خیال خود را از بابت صعود راحت کرده اند اما همیشه فوتبال ثابت کرده است که هیچ نتیجه ای از قبل قابل پیش بینی نیس و هر اتفاقی ممکن است در مستطیل شبز رخ دهد.
فرناندو تورس که چند روزی است به کمپ تمرینی تیم بازگشته به نظر نمیرسد از آمادگی خوبی برای انجام این بازی حساس برخوردار باشد اما با توجه به مصدومیت گ و و بازی بد گریژمان در پست مهاجم نوک، سیمئونه مجبور شود تا ناندو را از ابتدا به زمین مسابقه بفرستد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن - بازی ,لورکوزن ,بایر لورکوزن ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا

پست ' پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در حالی که فرناندو تورس و کوین گ و را در ترکیب اصلی خود نمیدید به مصاف تیم سخت کوش گرانادا رفت و در پایان با تک گل آنتون گریژمان این تیم را ش ت داد.

بازی به شدت تحت تاثیر بازی شب چهارشنبه اتلتیکو مقابل لورکوزن قرار داشت و دیگو سیمئونه تنها به دنبال ب یک پیروزی خفیف بود که به آن دست پیدا کرد.برچسب ها : پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا - اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی سخت اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا
اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا / فرناندو تورس غایب بزرگ بازی

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا / فرناندو تورس غایب بزرگ بازی ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا / فرناندو تورس غایب بزرگ بازی ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا / فرناندو تورس غایب بزرگ بازی

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم گرانادا مقابل این تیم قرار خواهد گرفت.

دیگو سیمئونه، فرناندو تورس را که چند روزی است به طور اختصاصی درحال تمرین است برای این بازی به گرانادا نیاورده است اما وی طی مصاحبه ای عنوان کرده ناندو برای شرکت در رقابت اروپایی مقابل بایر لورکوزن آماده است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا / فرناندو تورس غایب بزرگ بازی - مقابل ,گرانادا ,تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل گرانادا / فرناندو تورس غایب بزرگ بازی
خداحافظی ژ آلونسو از دنیای فوتبال در آ فصل

پست ' خداحافظی ژ آلونسو از دنیای فوتبال در آ فصل ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست خداحافظی ژ آلونسو از دنیای فوتبال در آ فصل ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

خداحافظی ژ آلونسو از دنیای فوتبال در آ فصل

هواداران فرناندو تورس: ژ آلونسو یکی از بهترین هافبک های دنیای فوتبال چندی پیش در پستی اعلام کرد که در پایان این فصل از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد. وی در پست خود از فرناندو تورس به عنوان یکی از بهترین دوستانش تشکر کرد که در تیم ملی اسپانیا و تیم لیو ول با این بازیکن هم بازی بوده است.

تورس در جواب نوشت:" من با تو یادگرفتم که عاشق فوتبال باشم. برای تمامی لحظات خوبی که با یکدیگر داشته ایم از تو ممنونم."برچسب ها : خداحافظی ژ آلونسو از دنیای فوتبال در آ فصل - فوتبال ,دنیای ,تورس ,دنیای فوتبال ,فرناندو تورس
خداحافظی ژ آلونسو از دنیای فوتبال در آ فصل
فرناندو تورس در مقابل گرانادا بازی نخواهد کرد

پست ' فرناندو تورس در مقابل گرانادا بازی نخواهد کرد ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست فرناندو تورس در مقابل گرانادا بازی نخواهد کرد ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

فرناندو تورس در مقابل گرانادا بازی نخواهد کرد

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس که چند روزی است پس از مصدومیت وحشتناک خود مقابل دپورتیوو لاکرونیا به کمپ اتلتیکو مادرید برگشته و به صورت اختصاصی درحال تمرین است از سوی دیگو سیمئونه برای بازی مقابل گرانادا دعوت نشد.برچسب ها : فرناندو تورس در مقابل گرانادا بازی نخواهد کرد - مقابل ,تورس ,مقابل گرانادا ,فرناندو تورس
فرناندو تورس در مقابل گرانادا بازی نخواهد کرد
پیروزی 3 بر صفر اتلتیکو مقابل والنسیا در شب نبود تورس

پست ' پیروزی 3 بر صفر اتلتیکو مقابل والنسیا در شب نبود تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی 3 بر صفر اتلتیکو مقابل والنسیا در شب نبود تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی 3 بر صفر اتلتیکو مقابل والنسیا در شب نبود تورس

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون توانست با نتیجه پر گل 3 بر 0 تیم متحول شده والنسیا را ش ت دهد.

گل های این بازی را برای شاگردان دیگو سیمئونه، آنتون گریژمان 2 و کوین گ و یک بار به ثمر رساندند.

فرناندو تورس که در این بازی به همراه تماشاچیان درحال تماشای بازی بود بارها از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت و آنتون گریژمان بعد از گل خود به سمت النینو رفت و شادی خود را با وی تقسیم کرد.برچسب ها : پیروزی 3 بر صفر اتلتیکو مقابل والنسیا در شب نبود تورس - بازی ,تورس ,آنتون گریژمان ,فرناندو تورس
پیروزی 3 بر صفر اتلتیکو مقابل والنسیا در شب نبود تورس
اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا / غیبت النینو به دلیل مصدومیت

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا / غیبت النینو به دلیل مصدومیت ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا / غیبت النینو به دلیل مصدومیت ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا / غیبت النینو به دلیل مصدومیت

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 18:45 تیم اتلتیکو مادرید که در بازی قبلی خود مقابل تیم نچندان قدرتمند دپورتیوو لاکرونیا متوقف شده بود، به مصاف تیم متحول شده والنسیا خواهد رفت.

والنسیا در طی این چند سال و پس از رفتن داوید ویا به هیچ عنوان درخششی نداشته و تنها چندبار موفق به توقف قول های بزرگ فوتبال اسپانیا از جمله رئال و بارسا شده است. اما این تیم در چند هفته پیش موفق به ش ت رئال شد و همگان را متعجب کرد. شاگردان دیگو سیمئونه که به دنبال ب سهمیه لیگ قهرمانان هستند باید از این بازی دست پر خارج شوند.

فرناندو تورس که در بازی مقابل دپورتیوو به شدت مصدوم شد در این بازی غایب است و احتمالا از جایگاه تماشاگران بازی را دنبال کند.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا / غیبت النینو به دلیل مصدومیت - بازی ,والنسیا ,مقابل ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا / غیبت النینو به دلیل مصدومیت
جالب انگی ک: آموزش عمل احیا به بازیکنان اتلتیکو مادرید!

پست ' جالب انگی ک: آموزش عمل احیا به بازیکنان اتلتیکو مادرید! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست جالب انگی ک: آموزش عمل احیا به بازیکنان اتلتیکو مادرید! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

جالب انگی ک: آموزش عمل احیا به بازیکنان اتلتیکو مادرید!

هواداران فرناندو تورس: در پی مصدومیت وحشتناک فرناندو تورس در بازی مقابل دپورتیوو لاکرونیا و بیهوشی این بازیکن سران باشگاه اتلتیکو مادرید تصمیم گرفتند که به بازیکنان خود عمل احیا را یاد دهند تا اگر بار دیگر این اتفاق در زمین مسابقه رخ داد بازیکنان در کمترین زمان ممکن به وضعیت بازیکن مصدوم رسیدگی کرده و وی را احیا کنند.برچسب ها : جالب انگی ک: آموزش عمل احیا به بازیکنان اتلتیکو مادرید! - احیا ,بازیکنان ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
جالب انگی ک: آموزش عمل احیا به بازیکنان اتلتیکو مادرید!
مصاحبه فرناندو تورس بعد از مرخص شدن از بیمارستان

پست ' مصاحبه فرناندو تورس بعد از مرخص شدن از بیمارستان ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست مصاحبه فرناندو تورس بعد از مرخص شدن از بیمارستان ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

مصاحبه فرناندو تورس بعد از مرخص شدن از بیمارستان

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس اسطوره باشگاه اتلتیکو مادرید پس از مرخص شدن از بیمارستان عنوان کرد:" از همگی برای حمایت های فوق العادشون تشکر میکنم و الان به آینده نگاه میکنم و دوباره به تمرینات باز خواهم گشت ."برچسب ها : مصاحبه فرناندو تورس بعد از مرخص شدن از بیمارستان - تورس ,فرناندو تورس
مصاحبه فرناندو تورس بعد از مرخص شدن از بیمارستان
فرناندو تورس درحال بهبودی یافتن

پست ' فرناندو تورس درحال بهبودی یافتن ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست فرناندو تورس درحال بهبودی یافتن ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

فرناندو تورس درحال بهبودی یافتن

آ ین خبر ها از بیمارستان مادرید حاکی از آن است که فرناندو تورس کاملا به هوش آمده و از وضعیت پایداری برخوردار است.

معاینات پزشکی روی این بازیکن درحال انجام است.

باشگاه اتلتیکو مادرید نیز طی پیامی از تمامی پیام های دلگرم کننده تشکر به عمل آورد.برچسب ها : فرناندو تورس درحال بهبودی یافتن - فرناندو تورس
فرناندو تورس درحال بهبودی یافتن
پست فرناندو تورس در اینستاگرام

پست ' پست فرناندو تورس در اینستاگرام ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پست فرناندو تورس در اینستاگرام ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پست فرناندو تورس در اینستاگرام

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس شب گذشته رسما در اینستا و توییتر خود پستی مبنی بر سالم بودن خودش قرار داد و از طرفداران و هم تیمی هایش که به او بسیار کمک د  تشکر کرد.برچسب ها : پست فرناندو تورس در اینستاگرام - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس
پست فرناندو تورس در اینستاگرام
صحبت های تورس پس از مصدومیت وحشتناک خود

پست ' صحبت های تورس پس از مصدومیت وحشتناک خود ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست صحبت های تورس پس از مصدومیت وحشتناک خود ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

صحبت های تورس پس از مصدومیت وحشتناک خود

هواداران فرناندو تورس:  ب فرناندو تورس درحالی که از اوضاع مناسبی بر روی تخت بیمارستان برخوردار نبود برای آرام دل هوادارانش پستی در اینستاگرام قرار داد.

ناندو نوشت:" ضربه مغزی در کار نبوده، متاسفم که دوستانم را ترساندم. به زودی باز خواهم گشت و مشکلی در کار نیست. از هم تیمی ها واقعا ممنونم ."برچسب ها : صحبت های تورس پس از مصدومیت وحشتناک خود - تورس ,فرناندو تورس
صحبت های تورس پس از مصدومیت وحشتناک خود
اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم نچندان قدرتمند دپورتیوو لاکرونیا به مصاف این تیم خواهد رفت.

با توجه به فاصله زیاده تیم های رئال، بارسا و نیز سویا از شاگردان دسگو سیمئونه؛ این بازیکنان فقط باید با تیم رئال سوسیداد برای ب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا مبارزه کند!

فرناندو تورس که این روز ها از آمادگی خوبی برخوردار است با نظر سیمئونه میتواند از ابتدا در زمین بازی کند.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا - دپورتیوو لاکرونیا ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا
فرناندو تورس سومین بازیکن برتر لالیگا در ماه فبریه

پست ' فرناندو تورس سومین بازیکن برتر لالیگا در ماه فبریه ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست فرناندو تورس سومین بازیکن برتر لالیگا در ماه فبریه ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

فرناندو تورس سومین بازیکن برتر لالیگا در ماه فبریه

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس پس از لیونل مسی 5 گله و انریک 4 گله با 3 گل زده سومین بازیکن برتر ماه فبریه لالیگا اسپانیا انتخاب شد.برچسب ها : فرناندو تورس سومین بازیکن برتر لالیگا در ماه فبریه - تورس ,بازیکن برتر ,سومین بازیکن ,فرناندو تورس
فرناندو تورس سومین بازیکن برتر لالیگا در ماه فبریه
مصدومیت شدید فرنانرو تورس در بازی مقابل دپورتیوو

پست ' مصدومیت شدید فرنانرو تورس در بازی مقابل دپورتیوو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست مصدومیت شدید فرنانرو تورس در بازی مقابل دپورتیوو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

مصدومیت شدید فرنانرو تورس در بازی مقابل دپورتیوو

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس در بازی امشب مقابل دپورتیوو در اواسط نیمه دوم با نظر دیگو سیمئونه پا به میدان مسابقه گذاشت.

وی چند دقیقه بعد موقعیتی برای گ نی به دست آورد که این موقعیت با واکنش خوب دروازبان به گل تبدیل نشد.

در دقیقه 81 درحالی که النینو برای دفاع به محوطه جریمه خودی آمده بود توپ را با پشت سر دفع کرد و در همان لحظه بازیکن دپورتیوو از پشت به صورت فوق العاده وحشتناک به پشت سر ناندو ضربه زد. تورس در هوا بیهوش شد و درحالی که دندان هایش قفل شده بود به زمین افتاد. بازیکنان و کادر پزشکی به سرعت بالای سر تورس حاضر شدند و مجرای تنفسی وی را باز د. چند دقیقه بعد درحالی که همه بازیکنان در زمین درحال گریه بودند تورس با گردن آتل بسته با برانکارد به بیرون انتقال داده شد.

از بیمارستان خبر رسیده است که النینو بهوش آمده و با اطرافین صحبت کرده است اما ها احتمال ضربه مغزی خفیف را داده اند.

*فقط دعا کنید*برچسب ها : مصدومیت شدید فرنانرو تورس در بازی مقابل دپورتیوو - تورس ,درحالی ,دپورتیوو ,دقیقه ,مقابل دپورتیوو
مصدومیت شدید فرنانرو تورس در بازی مقابل دپورتیوو
اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:45 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم نچندان قدرتمند دپورتیوو لاکرونیا به مصاف این تیم خواهد رفت.

با توجه به فاصله زیاده تیم های رئال، بارسا و نیز سویا از شاگردان دسگو سیمئونه؛ این بازیکنان فقط باید با تیم رئال سوسیداد برای ب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا مبارزه کند!

فرناندو تورس که این روز ها از آمادگی خوبی برخوردار است با نظر سیمئونه میتواند از ابتدا در زمین بازی کند.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا - دپورتیوو لاکرونیا ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل دپورتیوو لاکرونیا
ش ت اتلتیکو مقابل بارسا با تاکتیک های مز ف سیمئونه!

پست ' ش ت اتلتیکو مقابل بارسا با تاکتیک های مز ف سیمئونه! ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست ش ت اتلتیکو مقابل بارسا با تاکتیک های مز ف سیمئونه! ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

ش ت اتلتیکو مقابل بارسا با تاکتیک های مز ف سیمئونه!

هواداران فرناندو تورس: امروز تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون با نتیجه 2 بر 1 مغلوب تیم بحران زده بارسلونا شد. باختی که قطعا مقصر اصلی آن دیگو سیمئونه ای میباشد که انگار دیگر از اتلتیکو خسته شده و به هیچ عنوان همانند سال های پیش روحیه جنگندگی را در تیم خود ایجاد نکرده!

ترکیب بازی همان گونه بود که پیش بینی میشد اما نکته جالب تعویض هایی بود که دیگو انجام داد. وی در اواسط نیمه دوم کاراسکو ای را تعویض کرد که دوندگی بی امانی در زمین داشت و چند موقعیت خطرناک هم روی دروازه بارسلونا ایجاد کرده بود. با تعویض این بازیکن کلیدی تیم اتلتیکو به نوعی فلج شد!

جالب تر از این تعویض خنده دار، دفاع 11 نفره اتلتیکو از دقیقه 70 بود درحالی که مساوی و ب یک امتیاز به هیچ عنوان به اتلتیکو کمکی نمیکرد ولی سیمئونه که همیشه ترسش از ش ت باعث شده از جنگیدن و پیروز شدن مقابل تیم های بزرگ دست بکشد و به دفاع بپردازد، به دفاع رفت و همان طور که پیش بینی میشد گل دوم را هم خورد و بازی را واگذار کرد.برچسب ها : ش ت اتلتیکو مقابل بارسا با تاکتیک های مز ف سیمئونه! - اتلتیکو ,تعویض ,دفاع ,سیمئونه ,بینی میشد
ش ت اتلتیکو مقابل بارسا با تاکتیک های مز ف سیمئونه!
اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا

هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 18:45 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کادرون از تیم قدرتمند بارسلونا که این روز ها در بحران به سر میبرد، پذیرایی خواهد کرد.

این بهترین زمان برای دیگو سیمئونه و شاگردانش بود که با تیم بارسلونا رو به رو شوند زیرا این تیم با توجه به ش ت تحقیر آمیز خود مقابل پاری سن ژرمن و احتمال بالای حذف از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا به هیچ عنوان از روحیه خوبی برخوردار نیست و شاگردان این مربی باهوش میتوانند با استفاده از این فرصت طلایی خود را به قهرمانی بیش از پیش امیدوار کنند.

انتخاب مهاجم نوک در بازی امروز برای سیمئونه سخت ترین کار ممکن است. فرناندو تورس به همراه کوین گ و بهترین نمایش ممکن را در هفته های اخیر داشته اند و انتخاب از بین این دو نفر برای بازی امروز بسیار دشوار است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا - بارسلونا ,بازی امروز ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن

پست ' پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن

هواداران فرناندو تورس: شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم یخت کوش بایر لورکوزن به مصاف این تیم رفت و در پایان با نتیجه پر گل 4 بر 2 به پیروزی رسید و خیالش را برای بازی برگشت در ویسنته کادرون راحت کرد. گل های این بازی را سائول، گریژمان، گ و و فرناندو تورس برای اتلتیکو به ثمر رساندند.
 ترکیبی که دیگو سیمئونه برای این بازی انتخاب کرده بود کاملا قابل پیش بینی بود و جواب خوبی هم از آن گرفت و حتی تعویض هایش هم نتیجه خوبی به همراه داشت.
 فرناندو تورس که از ابتدا بر روی نیمکت قرار داشت، در اواسط نیمه دوم به زمین مسابقه آمد و بسیار عالی کار کرد. النینو در اوا بازی توانست روی ارسال دقیق ورسالیکو با ضربه سر حساب شده دروازه لورکوزن را برای بار چهارم فرو بریزد و خیال سیمئونه را از بازی برگشت راحت کند.برچسب ها : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن - بازی ,لورکوزن ,اتلتیکو ,تورس ,بازی برگشت ,بایر لورکوزن ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن
کلیپ دریبل های حیرت انگیز فرناندو تورس (رابونا،لایی و ...)

پست ' کلیپ دریبل های حیرت انگیز فرناندو تورس (رابونا،لایی و ...) ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست کلیپ دریبل های حیرت انگیز فرناندو تورس (رابونا،لایی و ...) ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

کلیپ دریبل های حیرت انگیز فرناندو تورس (رابونا،لایی و ...)

هواداران فرناندو تورس: امروز برای شما عزیزان و هواداران فرناندو تورس کلیپی زیبا از مهارت های دریبل این بازیکن آماده کرده ام که به شما هواداران پرشور پیشنهاد میکنم که حتما آن را فرمایید و از تماشای آن لذت ببرید.
برچسب ها : کلیپ دریبل های حیرت انگیز فرناندو تورس (رابونا،لایی و ...) - تورس ,فرناندو ,هواداران ,فرناندو تورس ,هواداران فرناندو
کلیپ دریبل های حیرت انگیز فرناندو تورس (رابونا،لایی و ...)
اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن
هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم سخت کوش بایر لورکوزن به مصاف این تیم آلمانی خواهد رفت.
این بازی برای شاگردان دیگو سیمئونه از اهمیت بالایی برخوردار میباشد زیرا این تیم در چند فصل گذشته حس اتلتیکو را دچار دردسر کرد و به سختی موفق به صعود شدند.
در چهار بازی گذشته این دو تیم اتلتیکو و بایر هر کدام موفق به ب یک برد شده اند و دو بازی نیز با نتیجه مساوی به پایان رسید.

در بازی امشب پیش بینی میشود کوین گ و با نظر سیمئونه از ابتدا به زمین مسابقه فرستاده شود چون در بازی گذشته بسیار عالی کار کرد و موفق به بثمر رساندن 3 گل شد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن - بازی ,اتلتیکو ,موفق ,گذشته ,بایر ,بازی گذشته ,بایر لورکوزن ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل بایر لورکوزن
اتلتیکو مادرید مقابل اسپورتینگ خیخون

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل اسپورتینگ خیخون ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل اسپورتینگ خیخون ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل اسپورتینگ خیخون

هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 3:30 بعد از ظهر به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه مولینون با تیم سخت کوش اسپورتینگ خیخون دیدار خواهد کرد.

خیخون در این فصل رقابت های لالیگا به هیچ عنوان حال خوشی ندارد و با دریافت تنها 16 امتیاز از 22 بازی در رده هجدهم ج لالیگا اسپانیا قرار دارد.

شاگردان دیگو سیمئونه که از بازی قبل مقابل سلتاویگو به شدت روحیه گرفته اند با تمامی توان در این بازی حاضر خواهند شد.

فرناندو تورس که در چند بازی گذشته تیم روند صعودی داشته امید میرود در این بازی نیز پایش به گ نی باز شود.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل اسپورتینگ خیخون - بازی ,خیخون ,اسپورتینگ خیخون ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل اسپورتینگ خیخون
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل خیخون با درخشش گ و

پست ' پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل خیخون با درخشش گ و ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل خیخون با درخشش گ و ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل خیخون با درخشش گ و

هواداران فرناندو تورس: امروز تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم اسپورتینگ خیخون به مصاف این تیم رفت و در پایان درحالی که با نتیجه 1 بر 1 تا دقیقه های پایانی متوقف شده بود با سه گل گ و بازی را با نتیجه 4 بر 1 برد و 3 امتیاز حساس بازی را ب کرد.

فرناندو تورس در این بازی به شدت زیر پرس م عین تیم حریف بود و موقعیتی به دست نیاورد و چند بار با اعلام آفساید های اشتباه از سوی داور متوقف شد تا اینکه گل اول این بازی توسط کاراسکو روی پاس النینو به ثمر رساند شد منتهی این گل چند دقیقه بعد جبران شد. در ادامه تورس با گ و تعویض شد و این بازیکن 3 گل در فاصله کوتاه به ثمر رساند.برچسب ها : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل خیخون با درخشش گ و - بازی ,گ و ,تورس ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل خیخون با درخشش گ و
بازگشت تورس به اتلتیکو مادرید (فوتبال 120)

پست ' بازگشت تورس به اتلتیکو مادرید (فوتبال 120) ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست بازگشت تورس به اتلتیکو مادرید (فوتبال 120) ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

بازگشت تورس به اتلتیکو مادرید (فوتبال 120)

هواداران فرناندو تورس:  ب برنامه پر بیننده فوتبال 120 کلیپی زیبا از داستان زندگی فوتبالی فرناندو تورس در تیم اتلتیکو مادرید پخش کرد که عادل فردوسی پور بر روی آن گزارش انجام داده بود.

با تشکر از این برنامه به تمامی شما عزیزان و هواداران فرناندو تورس توصیه میکنم تا این قسمت از برنامه را که برایتان آماده کرده ام تماشا فرمایید و از آن لذت ببرید.برچسب ها : بازگشت تورس به اتلتیکو مادرید (فوتبال 120) - تورس ,برنامه ,فرناندو ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید ,هواداران فرناندو
بازگشت تورس به اتلتیکو مادرید (فوتبال 120)
امضا زدن فرناندو تورس بر روی توپ

پست ' امضا زدن فرناندو تورس بر روی توپ ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست امضا زدن فرناندو تورس بر روی توپ ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

امضا زدن فرناندو تورس بر روی توپ

هواداران فرناندو تورس: فرناندو تورس با قرار دادن کلیپی در اینستاگرامش عنوان کرد که برای هوادارانش که در شهر مادرید زندگی میکنند توپ هدیه با امضای خودش ارسال خواهد کرد!
برچسب ها : امضا زدن فرناندو تورس بر روی توپ - تورس ,فرناندو تورس
امضا زدن فرناندو تورس بر روی توپ
احتمال انتخاب گل فرناندو تورس برای گرفتن جایزه پوشکاش

پست ' احتمال انتخاب گل فرناندو تورس برای گرفتن جایزه پوشکاش ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست احتمال انتخاب گل فرناندو تورس برای گرفتن جایزه پوشکاش ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

احتمال انتخاب گل فرناندو تورس برای گرفتن جایزه پوشکاش

هواداران فرناندو تورس: با توجه به گفته ی rumors گل فرناندو تورس از سوی کارشناسان فیفا درحال بازدید است تا درصورت داشتن شرایط لازم به عنوان نامزد دریافت جایزه پوشکاش سال آینده در مراسم بهترین گل های سال آینده شرکت داده شود.برچسب ها : احتمال انتخاب گل فرناندو تورس برای گرفتن جایزه پوشکاش - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,جایزه پوشکاش
احتمال انتخاب گل فرناندو تورس برای گرفتن جایزه پوشکاش
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو

پست ' پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو

هواداران فرناندو تورس: تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون پذیرای تیم سلتاویگو بود که در پایان با نتیجه 3 بر 2 و به سختی موفق به ش ت این تیم سرسخت شد و فاصله خود را با رقبا حفظ کرد.

در ابتدا این بازیکنان سلتا بودند که روی اشتباه مویا موفق به گ نی شدند اما فرناندو تورس روی یک ضربه آکروباتیک و تماشایی گل تساوی را به فاصله چند دیفه به ثمر رساند. النینو در ادامه یک پن ی را برای اتلتیکو به تیر کوباند تا نیمه اول لا همان نتیجه برابر 1 بر 1 به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم این شاگردان دیگو سیمئونه بودند که با توجه به آمادگی بالای تورس صاحب موقعیت هایی شدند اما در کمال ناباوری گل دریافت د. سیمئونه در ادامه دست به تغییرات زد و کورآ و گ و را به زمین مسابقه آورد. بازی ادامه داشت تا اینکه کارایکو با شوتی دیدنی از پشت محوطه گل تساوی بخش اتلتیکو را به ثمر رساند. همه منتظر پایان بودند که اینبار گریژمان که در کل بازی کار خاصی انجام نداد روی پاس گلمیرو گل سوم تیم را به ثمر رساند.برچسب ها : پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو - اتلتیکو ,رساند ,بودند ,تورس ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو
اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:15 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کادرون با تیم سلتاویگو دیدار خواهد کرد.

آمار اتلتیکو مقابل سلتا همیشه جالب توجه بوده و شاگردان دیگو سیمئونه در سه بازی اخیر خود مقابل این تیم موفق به ب سه پیروزی شده اند و هیچ گلی هم دیافت نکرده اند.

شاگردان دیگو سیمئونه در این بازی نیز همانند سه بازی گذشته مقابل سلتا به پیروزی فکر میکنند و میتوانند با ب یک پیروزی شیرین به رقابت های حذفی لیگ قهرمانان قدم گذارند.

فرناندو تورس در تمرینات بسیار با نشاط بوده و آماده این بازی میباشد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو - بازی ,مقابل ,پیروزی ,اتلتیکو ,دیگو سیمئونه ,شاگردان دیگو ,مقابل سلتا ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل سلتاویگو
حذف اتلتیکو مادرید از کوپا دل ری

پست ' حذف اتلتیکو مادرید از کوپا دل ری ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست حذف اتلتیکو مادرید از کوپا دل ری ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

حذف اتلتیکو مادرید از کوپا دل ری

هواداران فرناندو تورس: شب گذشته تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی بارسلونا، نیوکمپ به مصاف این تیم قدرتمند رفت و در پایان با اشتباهات داوری که به نفع بارسلونا بود مقابل این تیم به تساوی یک بر یک رسید و با توجه به ش ت خانگی در بازی رفت از گردونه رقابت های کوپا دل ری حذف شد.

فرناندو تورس که در این بازی از ابتدا در زمین حضور داشت از همان اوایل بازی زیر پرس سنگین م عان بارسا قرار گرفته بود و نتوانست کار مهمی در زمین مسابقه صورت دهد.برچسب ها : حذف اتلتیکو مادرید از کوپا دل ری - بازی ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
حذف اتلتیکو مادرید از کوپا دل ری
ع های فرناندو تورس مقابل لگانس

پست ' ع های فرناندو تورس مقابل لگانس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست ع های فرناندو تورس مقابل لگانس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

ع های فرناندو تورس مقابل لگانس

هواداران فرناندو تورس: همانطور که میدانید فرناندو تورس در بازی قبلی خود مقابل لگانس عملکرد خیره کننده ای داشت و با ثمر رساندن 2 گل پیروزی اتلتیکو را رقم زد.

 برای مشاهده ع های فرناندو تورس به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

  [ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]


برچسب ها : ع های فرناندو تورس مقابل لگانس - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,ادامه مطلب ,مقابل لگانس
ع های فرناندو تورس مقابل لگانس
اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا/کوپا دل ری

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا/کوپا دل ری ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا/کوپا دل ری ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا/کوپا دل ری

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب رقابت های جام حدفی در دور برگشت در ورزشگاه نیوکمپ مهمان تیم بارسلونا می باشد.بازی رفت این دو تیم 2_1به نفع بارسلونا به اتمام رسید.سیمئونه و شاگردانش برای رسیدن به نیمه نهایی نیازمند برد هستند.

به نظر میرسد با توجه به عملکرد درخشان فرناندو تورس در بازی های اخیر در این بازی فی باشد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا/کوپا دل ری - بازی ,بارسلونا ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا/کوپا دل ری
برد اتلتیکو مادرید مقابل لگانس با درخشش فرناندو تورس

پست ' برد اتلتیکو مادرید مقابل لگانس با درخشش فرناندو تورس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست برد اتلتیکو مادرید مقابل لگانس با درخشش فرناندو تورس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

برد اتلتیکو مادرید مقابل لگانس با درخشش فرناندو تورس

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید توانست در ورزشگاه ویسنته کالدرون و با درخشش خیره کننده فرناندو تورس تیم لگانس را با نتیجه 2 بر 0 ش ت دهد و به ادامه لالیگا امیدوارتر باشد.
بازی با تسلط قابل پیش بینی شاگردان دیگو سیمئونه بر توپ و بازی شروع شد و چند حمله پیاپی باعث شد تا تمرکز خط دفاعی لگانس برهم بریزد و فرناندو تورس موفق به گرفتن پن ی برای تیمش شد. طبق انتظار گریژمان پشت توپ ایستاد اما دروازبان موفق به دفع توپ شد اما در برگشت تورس توپ را به زیبایی تبدیل به گل کرد.
در اوایل نیمه دوم باز هم اتلتیکو توپ را در دست داشت و بار دیگر روی کار تیمی و پاس فوق العاده کورآ ، فرناندو تورس با یک چیپ زیبا توپ را به تور دروازه لگانس چسباند تا بار دیگر ثابت کند سن برایش فقط یک عدد است.
در ادامه بازیکنان لگانس سوار بر بازی شدند اما خوشبختانه نتوانستند گلی به ثمر برسانند و بازی با همان نتیجه 2 بر 0 به پایان رسید.برچسب ها : برد اتلتیکو مادرید مقابل لگانس با درخشش فرناندو تورس - تورس ,لگانس ,فرناندو ,بازی ,اتلتیکو ,فرناندو تورس ,اتلتیکو مادرید
برد اتلتیکو مادرید مقابل لگانس با درخشش فرناندو تورس
ش ت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل بارسلونا با فرصت سوزی

پست ' ش ت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل بارسلونا با فرصت سوزی ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست ش ت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل بارسلونا با فرصت سوزی ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

ش ت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل بارسلونا با فرصت سوزی

هواداران فرناندو تورس:  ب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون به مصاف تیم قدرتمند بارسلونا رفت و در پایان با توجه به موقعیت های بسیاری که داشت متاسفانه با نتیجه 2 بر 1 ش ت خورد تا کار صعود به مرحله بعد بسیار سخت شود.

در نیمه اول بازی این بارسلونا بود که با توجه به عقب نشینی شاگردان دیگو سیمئونه به دو گل توسط سوارز و مسی رسید اما در نیمه دوم با آمدن فرناندو تورس شرایط فرق کرد. تورس در نیمه دوم روحیه ای مضاعف برای تیم ایجاد کرد و چند موقعیت خوب برای تیمش ایجاد کرد که هم خودش و هم گ و گریژمان قدر آن ها را ندانستند. در پایان از آن دوگل فقط یک گل آن هم توسط کار تیمی و با گل گریژمان جبران شد تا بازی به پایان برسد.

فرناندو تورس در پایان این بازی به عنوان بازیکن برتر زمین انتخاب شد.برچسب ها : ش ت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل بارسلونا با فرصت سوزی - تورس ,بازی ,نیمه ,بارسلونا ,فرناندو ,فرناندو تورس ,دیگو سیمئونه ,شاگردان دیگو
ش ت شاگردان دیگو سیمئونه مقابل بارسلونا با فرصت سوزی
اتلتیکو مادرید مقابل لگانس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل لگانس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل لگانس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل لگانس

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 21 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون با تیم نچندان قدرتمند لگانس دیدار خواهد کرد. 

از آنجایی که بازی قبلی این دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید امشب شاگردان دیگو سیمئونه کاملا با قدرت دفاعی این تیم آشنایی دارند و میدانند نباید این تیم را دست کم بگیرند. البته لگانس در جایگاه 17ام ج لالیگا اسپانیا قرار دارد و به شدت خطر سقوط را حس میکند.

فرناندو تورس که در بازی مقابل بارسلونا درخشید از آمادگی بالایی برای شرکت در این مسابقه برخوردار است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل لگانس - لگانس ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل لگانس
اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری

هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 23:30 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا، کوپا دل ری از تیم بارسلونا در ورزشگاه خانگی خود پذیرایی خواهد کرد.

هواداران پرشور اتلتیکو مادرید شب گذشته مقابل باشگاه ویسنته کالدرون به آتش بازی پرداختند تا میزان آمادگی خود را برای حمایت تیم خود در این بازی سخت نشان دهند و از سوی دیگر بازیکنان بارسلونا را بترسانند.

دیگو سیمئونه در کنفرانس خبری عنوان کرده است که با تمام قوا در این بازی حضور پیدا خواهد کرد و بهترین ترکیب را به زمین مسابقه خواهد فرستاد.

فرناندو تورس که چند روز پیش جایزه وفاداری را از باشگاه اتلتیکو مادرید دریافت کرده است از روحیه بالایی برای شرکت در این بازی برخوردار است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری - بازی ,مادرید ,اتلتیکو ,بارسلونا ,اتلتیکو مادرید ,نیمه نهایی ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل بارسلونا در نیمه نهایی کوپا دل ری
کلیپ زیبا از فرناندو تورس" hero of anfield "

پست ' کلیپ زیبا از فرناندو تورس" hero of anfield " ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست کلیپ زیبا از فرناندو تورس" hero of anfield " ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

کلیپ زیبا از فرناندو تورس" hero of anfield "

هواداران فرناندو تورس: امروز به درخواست یکی از هواداران پرشور فرناندو تورس کلیپی زیبا برای شما عزیزان آماده کرده ام که امیدوارم از آن لذت ببرید.

در این کلیپ گل های زیبای فرناندو تورس در لیو ول به شکلی زیبا به نمایش گذاشته میشود.برچسب ها : کلیپ زیبا از فرناندو تورس" hero of anfield " - فرناندو ,تورس ,زیبا ,فرناندو تورس
کلیپ زیبا از فرناندو تورس" hero of anfield "
اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز

هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 18:45 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم آلاوز با این تیم مصاف خواهد کرد.

شاگردان دیگو سیمئونه که در بازی قبلی خود به سختی به نتیجه تساوی رضایت دادند در این بازی تنها به دنبال ب پیروزی میباشند.

فرناندو تورس برای حضور در این بازی از  آمادگی بالایی برخوردار است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز - بازی ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز
تساوی های پیاپی اتلتیکو اینبار مقابل آلاوز

پست ' تساوی های پیاپی اتلتیکو اینبار مقابل آلاوز ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی های پیاپی اتلتیکو اینبار مقابل آلاوز ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی های پیاپی اتلتیکو اینبار مقابل آلاوز

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم آلاوز با ای تیم نچندان قدرتمند دیدار کرد و در پایان با تساوی بدون گل مقابل این تیم هم متوقف شد تا بدبیاری های سیمئونه و شاگردانش در این فصل مسابقات لالیگا کامل گردد.

فرناندو تورس در این بازی در دقیقه 62 وارد زمین شد اما مشکل همیشگی و کمبود موقعیت باعث شد که وی موفق به گ نی نشود.برچسب ها : تساوی های پیاپی اتلتیکو اینبار مقابل آلاوز - فرناندو تورس
تساوی های پیاپی اتلتیکو اینبار مقابل آلاوز
اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز

امروز در ساعت 18:45 تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم آلاوز با این تیم مصاف خواهد کرد.

شاگردان دیگو سیمئونه که در بازی قبلی خود به سختی به نتیجه تساوی رضایت دادند در این بازی تنها به دنبال ب پیروزی میباشند.

فرناندو تورس برای حضور در این بازی از  آمادگی بالایی برخوردار است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز - بازی ,اتلتیکو مادرید
اتلتیکو مادرید مقابل آلاوز
تساوی دیگر در کارنامه سیمئونه اینبار مقابل ایبار

پست ' تساوی دیگر در کارنامه سیمئونه اینبار مقابل ایبار ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی دیگر در کارنامه سیمئونه اینبار مقابل ایبار ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی دیگر در کارنامه سیمئونه اینبار مقابل ایبار

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم ایبار مقابل این تیم صف آرایی کرد درحالی که فرناندو تورس اسطوره خود را در ترکیب اصلی داشت.

ابتدا اتلتیکو مادرید در این بازی روی کار تیمی نیکو تان و خیمنز به گل اول رسید اما این گل با دو گل حریف پاسخ داده شد اما چند دقیقه بعد این خوان فران بود که روی پاس گ گل دیگری به ثمر رساند.

فرناندو تورس که در این بازی از ابتدا در ترکیب اصلی بود نتوانست موقعیت گ نی ایجاد کند و بیشتر در اختیار تیم بود.برچسب ها : تساوی دیگر در کارنامه سیمئونه اینبار مقابل ایبار - تورس ,فرناندو ,فرناندو تورس ,ترکیب اصلی ,اتلتیکو مادرید
تساوی دیگر در کارنامه سیمئونه اینبار مقابل ایبار
اتلتیکو مادرید مقابل ایبار

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل ایبار ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل ایبار ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل ایبار

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی ایبار در چهارچوب بازی برگشت رقابت های کوپا دل ری به مصاف این تیم خواهد رفت و میتواند با حتی ب یک تساوی نیز به مرحله بعد رقابت ها صعود کند.

شاگردان دیگو سیمئونه در بازی رفت که در ورزشگاه ویسنته کالدرون انجام شد با نتیجه 3 بر 0 و با گل های گریژمان، کورآ و گ و تیم ایبار را ش ت داد و این نتیجه باعث میشود تا امشب با خیال راحت به مصاف این تیم بروند.

پیش بینی میشود فرناندو تورس در این بازی از ابتدا به زمین مسابقه فرستاده شود.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل ایبار - بازی ,ایبار ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل ایبار
تساوی بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو

پست ' تساوی بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست تساوی بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

تساوی بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو

هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم اتلتیک بیلبائو به مصاف این تیم رفت و در پایان با تساوی دو بر دو مقابل این تیم به تساوی رضایت داد تا قاصله اش با صدر ج بیش از پیش شود.

در ابتدا کوکه روی یک ارسال و اشتباه دروازبان حریف تیم را به گل رساند اما در اوا نیمه اول این گل با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه جبران شد.

در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و اینبار تیم اتلتیک بیلبائو بود که روی یک ارسال و ضربه سر زیبا به گل رسید. این گل سیمئونه را از خواب بیدار کرد و سیمئونه تورس، تان و کورآ را یکجا به زمین مسابقه فرستاد. در اوا بازی این تعویض ها جواب داد و آنتون گریژمان روی پاس زیبای فرناندو تورس تیم را به گل تساوی رساند و این نتیجه تا پایان پابرجا ماند.برچسب ها : تساوی بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو - تساوی ,بیلبائو ,اتلتیک ,اتلتیک بیلبائو ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
تساوی بدموقع اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو
اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو

 هواداران فرناندو تورس: امروز در ساعت 18:45 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه خانگی تیم اتلتیک بیلبائو بازی سختی در پیش رو خواهد داشت.

شاگردان سیمئونه که در چند بازی اخیر خود موفق به ب پیروزی های متوالی شدند و روند رو به رشدی را در پیش گرفتند شب گذشته راهی بیلبائو شدند و به نظر نمیرسد سیمئونه بجز پیروزی به دنبال ب نتیجه دیگری باشد.

فرناندو تورس که در بازی قبل 90 دقیقه نیمکت نشین بود و هر دو رقیبش موفق به گ نی شدند وضعیت خوبی برای شرکت در این بازی ندارد!برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو - بازی ,بیلبائو ,اتلتیک بیلبائو ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل اتلتیک بیلبائو
پیروزی راحت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار در خانه

پست ' پیروزی راحت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار در خانه ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی راحت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار در خانه ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی راحت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار در خانه

 هواداران فرناندو تورس: امشب شاگردان دیگو سیمئونه در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف تیم ایبار رفتند و از همان ابتدا حریف را تحت فشار قرار دادند اما موقعیت خطرناکی ایجاد ن د تا اینکه در پایان این نیمه آنتون گریژمان تواسنت با استفاده از اشتباه دروازبان حریف دروازه خالی را با سر باز کند.

در نیمه دوم هم شرایط همچون نیمه اول پیش رفت و اینبار نوبت کورآ شد تا روی ریباند شوت کارتسکو تیم را به گل دوم برساند. این بازیکن چند دقیقه بعد از گل جای خود را به گ و داد و کوین توانست روی کار ترکیبی که از روی نقطه کرنر انجام شد با پاس گریژمان تیم را به گل سوم برساند.

فرناندو تورس در این بازی 90 دقیقه بر روی نیکمت قرار داشت!برچسب ها : پیروزی راحت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار در خانه - نیمه ,فرناندو تورس
پیروزی راحت اتلتیکو مادرید مقابل ایبار در خانه
اتلتیکو مادرید مقابل ایبار / دیدار حساس در چهارچوب کوپا دل ری

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل ایبار / دیدار حساس در چهارچوب کوپا دل ری ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل ایبار / دیدار حساس در چهارچوب کوپا دل ری ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل ایبار / دیدار حساس در چهارچوب کوپا دل ری

 هواداران فرناندو تورس: امشب تیم اتلتیکو مادرید در چهارچوب رقابت های کوپا دل  ری در ورزشگاه خانگی خود، ویسنته کالدرون از تیم ایبار پذیرایی خواهد کرد.

شاگردان دیگو سیمئونه که در این فصل رقابت های لالیگا اسپانیا عملکرد خوبی نداشته اند چشم به کوپا دل ری و همچنین لیگ قهرمانان اروپا دوخته اند و برای بازی امشب به گفته سیمئونه با تمام قوا به میدان خواهند رفت.

فرناندو تورس با توجه به ع های منتشر شده از تمرینات در آمادگی کامل قرار دارد و برای بازی امشب آماده است.

بازی در ساعت 21:45 برگزار خواهد شد.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل ایبار / دیدار حساس در چهارچوب کوپا دل ری - بازی ,کوپا ,بازی امشب ,برای بازی ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل ایبار / دیدار حساس در چهارچوب کوپا دل ری
اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

پست ' اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

 هواداران فرناندو تورس: امشب در ساعت 21 به وقت ایران تیم اتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون از تیم سر سخت رئال بتیس پذیرایی خواهد کرد.

آمار فوق العاده 6 برد از 6 بازی اخیر مقابل این تیم برای شاگردان دیگو سیمئونه روحیه ای مضاعف ایجاد کرده و امشب به گفته خود این مربی اتلتیکو مادرید تنها به دنبال برد میباشد.

فرناندو تورس برای شرکت در این بازی بسیار آماده میباشد و احتمتل حضور این بازیکن در زمین مسابقه بالا است.برچسب ها : اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس - مادرید ,اتلتیکو ,اتلتیکو مادرید ,رئال بتیس ,فرناندو تورس
اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس
پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

پست ' پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ' به صورت خودکار از وبلاگ هواداران فرناندو تورس دریافت و با ذکر منبع نمایش داده شده است همچنین مسولیت مطالب آن بر عهده نگارنده آن میباشد و وبلاگ 24 هیچ گونه مسولیتی در قبال محتوای پست پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس ندارد.

درخواست حذف وبلاگ

پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس

 هواداران فرناندو تورس: تیم اتلتیکو مادرید توانست در ورزشگاه ویسنته کالدرون با تک گل دقایق ابت نیکو تان که روی اشتباه خط دفاعی رئال بتیس به ثمر رسانده شد این تیم را ش ت دهد. نکته جالب در این بازی کارت نگرفتن هیچکدام از شاگردا دیگو سیمئونه بود که با توجه به بازی درگیرانه این بازیکنان در نوع خود جالب توجه است.

فرناندو تورس در این بازی از ابتدا در زمین حضور داشت. اکثر توپ ها پشت محوطه به ناندو س میشد و این بازیکن هم بیشتر به امر بازی سازی میپرداخت و هنگام توپ از دست دادن هم به سرعت در کار های دفاعی شرکت میکرد. وی بدون ب هیچگونه موقعیت گ نی در اواسط نیمه دوم جای خود را به کوین گ و داد.
برچسب ها : پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس - بازی ,رئال بتیس ,اتلتیکو مادرید ,فرناندو تورس
پیروزی خفیف اتلتیکو مادرید مقابل رئال بتیس
Facebook Twitter Google Plus Digg Share This RSS
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به وبلاگ 24 میباشد. همچنین تمامی اطلاعات، خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و وبلاگ 24 هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
جهت حذف وبلاگهای با محتوای نا مناسب شما میتوانید بر روی گزینه "درخواست حذف" در همان صفحه وبلاگ کلیک نمائید.
All rights reserved. © WEBLOG24 2016