شیائومی در کنفرانس سالانه در سال ۲۰۱۷، در ماه ژوئن ناین بات پلاس را به طور رسمی رونمایی کرد. علاوه بر ارتقاء عملکرد کامل خود، ناین بات پلاس از دوربین “xiaomi gimbal” پشتیبانی می کند. امروز، شیائومی در نهایت دوربین gimbal خود را با قیمت ۱۴۹۹ یوان (۲۲۶ دلار) به بازار عرضه کرد و در تاریخ ۱۱ نوامبر رسما به فروش خواهد رسید.
 
 
به گزارش شیاومی شاپ، دوربین gimbal شیائومی دارای سنسور exmor r سونی، پی ل های موثر ۱۶ مگاپی لی، زاویه دید ۱۰۴ درجه ای، پشتیبانی از ضبط fhd 1080p است علاوه بر این، برای دستی به بالاترین حرکت آهسته با سرعت ۲۴۰ فریم در ثانیه و میزان تاخیر در ع برداری ۱۰۸۰p 0.1s-5s، دوربین gimbal شیائومی مناسب است. همچنین شما می توانید دوربین را به صورت جهت دار قفل کرده، به راحتی از اطراف ع برداری کنید.
 
 
دوربین gimbal شیائومی بسیار سبک، با اندازه ای کوچک، با استفاده از سه محور مکانیکی تثبیت کننده تصویر طراحی شده است، به همراه یک درایو موتور بدون برس سه محوره که می تواند با ± ۰٫۰۲ درجه دقت به طور اتوماتیک ردی کند و برای ع برداری پایدار، لرزش تصویر هنگام حرکت را کاهش می دهد، ویدئو شات نیز در جاهای پر دست انداز می تواند پایدار باشد.
 
 
دوربین gimbal شیائومی را می توان با توجه به نیاز، در زوایای مختلف (۰ °، ۹۰ °، ۱۸۰ °، ۲۷۰ °) نصب کرد. این دوربین دارای چهار ح اصلی ع برداری برای ع برداری از اطراف، ع برداری از مدار جانبی، ع برداری پشتی و دیگر زوایای مورد نیاز برای ع برداری می باشد.
 
 
دوربین gimbal شیائومی از تابع انتقال تصویر در زمان واقعی به تلفن همراه پشتیبانی می کند، شما می توانید ع ها و ها را در لحظه از طریق برنامه تلفن همراه مشاهده کنید، شما همچنین می توانید کلیدی را برای اشتراک یک ویدیو کوچک ۱۰ ثانیه ای در پلت فرم اجتماعی، بفشارید. برای نگه داری از دوربین، هنگامی که در حال استفاده نیست، می توانید آن را در فضای ذخیره سازی محفظه ناین بات پلاس قرار دهید.
 
 
این دوربین فقط کارت tf می خورد، با وصل شدن بر روی ناین بات پلاس می تواند شروع به ع برداری کند. ع برداری مداوم تا ۵ ساعت را با انواع ح های دوربین و ع برداری ادامه می دهد.